Golfende kunstenaars of schilders, beeldhouwers die golfen gezocht

In het kader van onze lustrumweek van 17-23 september, zou het geweldig zijn als de expositie in ons clubhuis uitgebreid zou worden met werken van onze eigen leden. Dus schildert u of maakt u mooi beelden, laat dan uw werk zien in het clubhuis tijdens de lustrumweek.
De eerste exposant in het clubhuis was ons Par 3-lid Mary Admiraal. Zij stelde zeer kleurrijke schilderijen van golfers in allerlei mooie houdingen ten toon. In het lustrum willen we graag aandacht vestigen op alle “kunstenaars” onder ons.
De aftrap voor de ledenexpositie is al genomen door Hans Bruinsma (BRUI3). Hij zal de expositie met eigen werk gaan inrichten in de week van 30 augustus 2018. We nodigen u uit deze expositie te verrijken met uw kunstwerken.

Het motto van de expositie zal luiden: Golfer/golfster en Kunstenaar van de Heemskerkse Golfclub 30 jaar.

Wie durft het aan om zijn of haar werken te exposeren? Marian? Geert-Jan? Marjolein? Karin? Frans B? .…..? Het is zeker voor de eigen leden toch een beetje “met de billen bloot gaan”, als je je werk deelt met medeclubgenoten. Maar het is tevens een mooie gelegenheid je werk te laten zien en of misschien wel te verkopen…?

Graag kom ik in contact met leden die hiervoor voelen. U kunt zich tot half juni opgeven bij cocky@vdsijde.nl of marcom@heemskerksegolfclub.nl.

Laat het een verrassende expositie worden en doe mee!

De Marketing Communicatiecommissie

VrijdagAvondCompetitie

Uitslag VAC-avond 18 mei 2018

/
Pinksterweekeinde en wat koel weer, maar toch voldoende aanleiding…

Matchplay foursome boekingen toegestaan voor 8.30 uur of na 13.00 uur

/
  Boekingen voor starttijden voor matchplay foursome…

Ready Golf: Tips voor meer vaart in de baan!

/
  De snelheid van het spel op een baan of in een wedstrijd…
,

Tijdelijke Plaatselijke Regel i.v.m. Groot onderhoud Par 3 baan

/
Vandaag 17 mei start het groot onderhoud van de Par 3 Weidelus…

Mooi weer tijdens PAR 3 inloop

/
Wat een mooi weertje was het afgelopen maandag. En wat je kun…
Deel dit bericht via uw social media
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *