Golfende kunstenaars of schilders, beeldhouwers die golfen gezocht

In het kader van onze lustrumweek van 17-23 september, zou het geweldig zijn als de expositie in ons clubhuis uitgebreid zou worden met werken van onze eigen leden. Dus schildert u of maakt u mooi beelden, laat dan uw werk zien in het clubhuis tijdens de lustrumweek.
De eerste exposant in het clubhuis was ons Par 3-lid Mary Admiraal. Zij stelde zeer kleurrijke schilderijen van golfers in allerlei mooie houdingen ten toon. In het lustrum willen we graag aandacht vestigen op alle “kunstenaars” onder ons.
De aftrap voor de ledenexpositie is al genomen door Hans Bruinsma (BRUI3). Hij zal de expositie met eigen werk gaan inrichten in de week van 30 augustus 2018. We nodigen u uit deze expositie te verrijken met uw kunstwerken.

Het motto van de expositie zal luiden: Golfer/golfster en Kunstenaar van de Heemskerkse Golfclub 30 jaar.

Wie durft het aan om zijn of haar werken te exposeren? Marian? Geert-Jan? Marjolein? Karin? Frans B? .…..? Het is zeker voor de eigen leden toch een beetje “met de billen bloot gaan”, als je je werk deelt met medeclubgenoten. Maar het is tevens een mooie gelegenheid je werk te laten zien en of misschien wel te verkopen…?

Graag kom ik in contact met leden die hiervoor voelen. U kunt zich tot half juni opgeven bij cocky@vdsijde.nl of marcom@heemskerksegolfclub.nl.

Laat het een verrassende expositie worden en doe mee!

De Marketing Communicatiecommissie

Competitiedata 2019

/
    Download hier als pdf   …

Geen rydercup op zondag 19/8!

/
De Rydercup zal deze keer helaas alleen maar op zaterdag worden…

Hoe vaak speelt men zijn handicap?

/
De laatste weken zijn er, waarschijnlijk door de droge baan en…

Gezocht: Marshalls !

/
GEZOCHT: MARSHALLS VAARDIGHEDEN: GOED KUNNEN OMGAAN MET MENSEN BELONING:…

Inschrijving strokeplaykampioenschappen geopend

/
De inschrijving voor de strokeplaykampioenschappen staat weer…
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.