Eregalerij

Voorzitters

1989 P. Blokker

1995 F. Hamann

1998 B. van Neerijnen

2001 J. Wolring

2010 H. Wegewijs

2015 R. Simoons a.i

2016. R. Koole

Ere lid

2002 W. Singer

Schaal van Waardering

2011 A. van Elteren
2011 B. Bleeker
2012 J. Phaf
2012 M. de Jonge
2012 J. de Wit
2013 T. Groen
2013 J. Kunst
2013 A. Rubens
2013 R. Tolhuijsen

2013 M. van Zelst
2014 A. Melsen
2014 D. van der Zee
2014 H. Klijn
2015 J. Groen
2016 J. Rijvordt
2015 H. Gerrits
2015 F. Huiskens
2015 A. Liesting
2015 J. van Wijngaarden
2016 J. Rijvordt
2017 R. van Zelst
2018 F. Ossendorp

Lid van Verdienste

1992 C. Schagen – van Latum
1994 J. Brinkhorst
1995 T. Bongers
1995 P. Blokker
1997 R. Scheelings
1998 J. van ’t Schip
1999 N. Koster
2001 J. Eichhorn

2004 J. Zwart
2004 N. van Lieshout
2005 J. Harsveld
2005 E. Zwaan
2007 A. van Bragt
2007 J. Selsig
2008 J. Jeijsman
2008 B. Stuive
2009 J. Wolring

2012 F. Venhuizen
2012 J. Funke Kupper
2012 D. Lokhorst
2013 Q. Huyser
2013 J. Naber

2013 R. Simoons
2013 J. Verdonk
2013 W. Wortel
2014 F. Hamann
2015 R. Westen
2018 W. Tesselaar

Matchplay Kampioenen

Heren

1993 P. Oorthuijsen
1994 M. Franssen
1995 M. Franssen
1996 R. Zwart
1997 G. van Duin
1998 B. Wither

1999 G. van Duin
2000 G. van Duin
2001 M. van de Sanden
2002 G. van Duin
2003 M. van de Sanden
2004 G. van Duin

2005 K. de Vries
2006 R. Baas
2007 R. Baas
2008 N. Duivenvoorde
2009 N. Duivenvoorde
2010 N. Duivenvoorde

2011 N. Duivenvoorde
2012 N. Duivenvoorde
2013 G. van Duin
2014 K. de Vries
2015 G. van Duin
2016 K. de Vries
2017 R. Zwager
2018 G. van Duin

Dames

1993 H. Heeres
1994 D. Hoets
1995 E. Crabbendam
1996 E. Crabbendam
1997 A. Rubens
1998 E. Crabbendam
1999 H. van den Bosch

2000 M. Nijman
2001 M. Nijman
2002 E. Crabbendam
2003 E. Crabbendam
2004 E. van der Mey
2005 C. Wegewijs

2006 C. Wegewijs
2007 E. Crabbendam
2008 E. Crabbendam
2009 P. Hogerheijde
2010 W. Tolhuijsen
2011 P. Hogerheijde

2012 E. Crabbendam
2013 E. Crabbendam
2014 E. Crabbendam
2015 E. Crabbendam
2016 E. Crabbendam
2017 E. Crabbendam
2018 M. Molman

Senioren Dames

2002 N. Schuurman
2003 H. van den Bosch
2004 T. Warmenhoven
2005 T. Warmenhoven
2006 H. van den Bosch
2007 H. van den Bosch

2008 H. van den Bosch
2009 M. Bovenlander
2010 T. Warmenhoven
2011 M.J. Bovenlander
2012 A. Nieuwveld
2013 T. van Heiningen

2014 H. de Wit
2015 J. Wegewijs
2016 A. Nieuwveld
2017 H. de Wit
2018 E. Crabbendam

Senioren Heren

2000 J. Zwart
2001 J. Zwart
2022 J. Zwart
2003 J. van Rijn
2004 J. Zwart
2005 J. Phaf

2006 W. Leuven
2007 J. Ackerman
2008 J. van Rijn
2009 J. Ackerman
2010 B. Stuive
2011 B. Stuive

2012 P. Boudewijn
2013 J. van Rijn
2014 J. van Rijn
2015 B. Stuive
2016 P. Boudewijn
2017 B. Stuive
2018 J. Onderwater

Strokeplay Kampioenen

Heren

1992 R. Heeres
1993 H. Keur
1994 J. Groot
1995 E.Zwaan
1996 D. van Duijn
1997 G. van Duin
1998 G. van Duin

1999 S. van Duijn
2000 G. van Duin
2001 J. ter Burg
2002 B. Wither
2003 B. Wither
2004 M. van der Sanden
2005 R. Baas

2006 C. Zwaan
2007 N. Duivenvoorde
2008 N. Duivenvoorde
2009 N. Duivenvoorde
2010 N. Duivenvoorde
2011 N. Duivenvoorde
2012 N. Duivenvoorde

2013 N. Duivenvoorde
2014 N. Duivenvoorde
2015 N. Duivenvoorde
2016 N. Duivenvoorde
2017 N. Duivenvoorde
2018 N. Duivenvoorde

Dames

1992 L. Huisman
1993 M. de Jonge
1994 M. de Jonge
1995 A. Luiten
1996 H. van den Bosch
1997 H. van den Bosch
1998 D. Hoets

1999 H. van den Bosch
2000 M. Nijman
2001 M. Nijman
2002 M. Nijman
2003 E. Crabbendam
2004 E. Crabbendam
2005 E. Crabbendam

2006 C. Wegewijs
2007 E. Crabbendam
2008 E. Crabbendam
2009 E. Crabbendam
2010 E. Crabbendam
2011 N. Beijer
2012 N. Beijer

2013 N. Beijer
2014 E. Crabbendam
2015 E. Crabbendam
2016 N. Beijer
2017 N. Beijer
2018 E. Crabbendam

Senioren Dames

2000 H. van den Bosch
2001 D. Hoets
2002 H. van den Bosch
2003 T. Warmenhoven
2004 H. van den Bosch
2005 T. Warmenhoven

2004 H. van den Bosch
2005 T. Warmenhoven
2006 H. van den Bosch
2007 T. Warmenhoven
2008 T. Warmenhoven
2009 T. Warmenhoven

2010 H. van den Bosch
2011 T. Warmenhoven
2012 T. van Heijningen
2013 A. Rubens
2014 H. de Wit
2015 H. de Wit
2016 H. de Wit
2017 H. de Wit
2018 H. de Wit

Senioren Heren

2000 J. Zwart
2001 J. Zwart
2002 J. Zwart
2003 J. Zwart
2004 J. Phaf
2005 J. Phaf

2006 J. van Rijn
2007 J. Ackerman
2008 J. Ackerman
2009 J. Ackerman
2010 C. Verduin
2011 J. Ackerman

2012 B. Stuive
2013 B. Stuive
2014 M. Broeders
2015 P. Boudewijn
2016 P. Boudewijn
2017 A. Hartenhof

2018 A. Hartenhof

Golf(st)er van het jaar

Dames

1995 M. de Jonge
1996 D. Hoets
1997 N. van Lieshout
1998 H. van den Bosch
1999 E. Crabbendam
2000 M. Nijman
2001 M. Nijman
2002 E. Crabbendam
2003 E. Crabbendam
2004 E. Crabbendam
2005 E. Crabbendam
2006 C. Wegewijs

2007 E. Crabbendam
2008 G. Wolf
2009 I. Doornberg
2010 L. Kwast
2011 W. Tolhuijsen
2012 M. van Twisk
2013 M. van Twisk
2014 P. Hogerheijde
2015 W. Tolhuijsen
2016  J. de Wit
2017 W. Tolhuijsen
2018 W. Tolhuijsen

Heren

1995 J. van ’t Schip
1996 J. de Lange
1997 A. van Bragt
1998 B. Wither
1999 G. van Duin
2000 G. van Duin
2001 B. Wither
2002 B. Wither
2003 B. Wither
2004 K. de Vries
2005 R. Baas
2006 R. Baas

2007 N. Duivenvoorde
2008 N. Duivenvoorde
2009 H. Wanst
2010 B. Stuive
2011 R. Tolhuijsen
2012 J. Veenstra
2013 J. van der Eng
2014 J. Veenstra
2015 R. Wolrabe
2016 T.Groen
2017 T. Groen
2018 T. v/d Zon

Kampioen Heren Competitie

1996 C. Krop
1997 J. Kallenbach
1998 J. Dekker
1999 H. Lugthart
2000 J. Bleeker
2001 H. Mensink
2002 A. Melsen
2003 J. van Rijn
2004 H. Mone
2005 R. van Zelst
2006 F. Nijman
2007 F. Nijman
2008 H. Mensink
2009 G. Houtenbos
2010 S. Opgelder
2011 R. van Zelst
2012 P. Hoekstra
2013 A. Buijert
2014 W. Andrée
2015 H. Mensink
2016 J. van Rijn
2017 J. Leeuwerink
2018 F. Duits

Kampioen Dames Competitie

1993 R. van Wierst
1994 R. Schilder
1995 H. Kommers
1996 M. van der Zijden
1997 S. Painter
1998 M. van der Zijden
1999 M. van der Zijden
2000 A. Rutgers
2001 T. Koper
2002 M. van der Zijden
2003 I. Scotarczak
2004 T. Warmenhoven
2005 T. Warmenhoven
2006 B. Brink
2007 Q. Belderbos
2008 I. Wolters
2009 M. de Jonge
2010 T. Warmenhoven
2011 M. de Jonge
2012 T. Warmenhoven
2013 M. van der Zijden
2014 T. Warmenhoven
2015 T. Warmenhoven
2016 A. Nieuwveld
2017 I. Boerkamp

Kampioen Zomeravond Competitie (bruto)

2003 M. van de Sanden
2004 D. van Duijn
2005 K. de Vries
2006 E. Verhoeven
2007 K. Zwaan
2008 E. Crabbendam
2009 E. Crabbendam
2010 P. Hogerheijde
2011 P. Hogerheijde
2012 N. Duivenvoorde
2013 R. Langendijk
2014 P. Hogerheijde
2015. N. Duivenvoorde
2016 R. Baas
2017 E. Crabbendam
2018 P. Hogerheijde

Kampioen Zomeravond Competitie (netto)

2003 G. Wolff
2004 C. Wegewijs
2005 C. Wegewijs
2006 R. Kant
2007 N. Duivenvoorde
2008 E. Crabbendam
2009 W. Tolhuijsen
2010 G. Baas
2011 R. Baas
2012 G. Baas
2013 W.Tigelaar
2014 P. Hogerheijde
2015 N. Duivenvoorde
2016 R. Baas
2017 P. Hogerheijde
2018 P. Hogerheijde

Kampioen Dinsdagavond Competitie

2003 I. de Lie
2004 F. Nijman
2005 R. van Zelst
2006 J. Brouwer
2007 C. Bakker
2008 I. Knijn
2009 M. van Velzen
2010 M. van Twisk
2011 R. van Zelst
2012 R. Zwager
2013 K. de Vries
2014 H. Gerrits
2015 C. Teh
2014 R. Baas
2014 V. Uitendaal
2015 C. Teh
2016 C. Teh
2017 T. Groen
2018 P. Hogerheijde

Kampioen Vrijdagavond Competitie

1990 F.Rood
1991 J. de Jonge
1992 J. van Vliet
1993 M. Broeders
1994 D. van Duijn
1995 D. van Duijn
1996 A. Smit
1997 P. Hogerheijde
1998 H. Sintenie
1999 H. Lugthart
2000 M. Dahmes
2001 A. Rutgers
2002 R. Simoons
2003 M. Wolcken
2004 A. Kumas
2005 Y. Geldman
2006 T. Zonneveld
2007 N. v.d. Baard
2008 M. Jeijsman
2009 J. Brouwer
2010 S. Opgelder
2011 H. Rosenberg
2012 H. Gerrits
2013 J. Groot
2014 M. de Jong
2015 M. de Jong
2016 W. de Jonge
2017 T. Groen
2018 M. Schuurman

Commissie Cup

1997 D. Hoets
1998 J. Selsig
2000 T. Jansen
2001 B. Klein
2002 J. Phaf
2003 M. Braspenning
2004 J. Zwart
2005 H. Schoonakker
2006 T. Groen
2007 J. Funke- Kupper
2009 M. Admiraal
2010 M.J. Bovenlander
2011 M. Schram
2012 geen commissie cup wedstrijd gespeeld
2013 geen commissie cup wedstrijd gespeeld
2014 A. Pastor
2015 H. Wanst
2016 H. Wanst
2017 H. Klijn
2018 H. Wanst

Kampioen Jeugd Maandbeker

1997 D. Heijne
1998 W. Stuive
1999 N. Schaap
2000 J. Steenhuisen
2001 A. Been
2002 J. Steenhuisen
2003 J. van Kan
2004 N. Duivenvoorde
2005 M. Seignette
2005 T. Belderbos (GUP)
2006 B. Belderbos
2006 D. Umans (GUP)
2007 P. Seignette
2007 F. Tervoort (GUP)
2008 B. Kroeze
2009 M. Korver
2009 C. Klijn (GUP)
2010 S. Jagt
2011 M. van Lunenburg
2011 R. O’Reilly (GUP)
2012 M. van ’t Geloof
2012 N. Ybeman ( GUP)
2013 C. Klijn
2013 J. de Haas (GUP)
2014 K. Prinsen
2014 P. Kniese (GUP)
2015 N. Lute
2015 M.Y. de Gier (GUP)
2016 P. Kniese
2016 S. Korving (GUP)
2017 –

Kampioen Matchplay Jeugd

1997 M. Krouwel
1998 P. Langedijk
1999 P. Langedijk
2005 N. Duivenvoorde
2013 M. Korver

Business Trofee

1994 F. Hamann
1995 R. Vermeulen
1996 B. Klein
1997 R. Veer
1998 R. Veer
1999 J. Putter
2000 H. van Vuuren
2001 G. Bouwhuis
2002 G. Burghout
2003 G.J. Weel
2004 P. Sparrius
2005 G. van Duin
2005 P. Sparrius
2006 P. Hogerheijde
2006 J. Rumping
2007 G.J. Weel
2008 J. Putter
2009 G. van Duin

IJmondiaan Bedrijvencompetitie

2014 Peter Trieling Keukendesign/ Bodegas.nl
2015 Harsveld Apparatenbouw B.V
2016 Harsveld Apparatenbouw B.V
2017 Oomen & Sweep Advocaten
2018 de Taxatieshop

N. Vlaanderen-Oldenzeel Trofee

1992 W. ter Braak
1993 J. Meyer
1994 J. Haasbroek
1995 H. Lugthart
1996 J. Eegerdingk
1997 J. Haasbroek
1998 J. Meyer
1999 J. Meyer
2000 J. Meyer
2001 D. Moes
2002 A. Melsen
2003 J. Meyer
2004 C. Kokkeel
2005 A. Wiersma
2006 A. Wiersma
2007 J.C. Meyer
2008 W. ter Braak
2009 J. Dekker
2010 A. Melsen
2011 A. Melsen
2012 J. Dekker

2013 H. Metselaar

2014 A. Melsen

2015 H. Lugthart

2016 R. van Vught

2017 G.J. Huisman

Wim ter Braak Trofee

2009 J. Dekker

2010 J. Dekker

2011 A. Melsen

2012 B. Langbroek

2013 B. Langbroek

2014 B. Langbroek

2015 B. Langbroek

2016 T. Smit

2017  T. Smit

Nico Koster Trofee

2007 C. van Eindthoven
2008 A. Melsen
2009 F. Koopmans
2010 J.Metselaar
2011 B. Langbroek
2012 B. Langbroek
2013 B. Langbroek
2014 B. Langbroek
2015 B. Langbroek
2016 J. Jeijsman
2017 T. Smit

Old Grand Dad

2001 J. Meijer
2002 P. van Buren
2003 J. Selsig
2004 T. Vendel
2005 H. Mone
2006 W. Kommers
2007 J. Dekker
2008 H. Schoonakker
2009 W. Kommers
2010 B. Stuive
2011 F. Hesseling
2012 H. Hoekstra
2013 J. van Rijn
2014 C. Verduin
2015 W. Warmenhoven
2016 W. Warmenhoven
2017 T. Smit

Albatross

2002 R. Boonstra
2014 S. Schaap

Eagle

1992 R. Wortel
1993 P. Oorthuijsen
1993 J. Berghauser- Pont
1994 T. Stembert
1995 D. van Duijn
1995 J. Boks
1997 R. Roest
1998 B. Stuive
1998 Y. van Heyningen
1998 E. Crabbendam
1998 R. Wijdenes
1998 E. Crabbendam
1999 H. van den Bosch
1999 K. Zwaan
1999 B. Stuive
2000 J. ter Burg
2001 K. de Vries
2001 S. van Duijn
2001 D. van Duijn
2001 M. van de Sanden
2001 J. Ackerman
2001 M. Nijman
2001 G. van Duin

2002 G. Kant
2003 M. van de Sanden
2003 B. Wither
2003 J. den Duijn
2003 F. Willenborg
2004 F. van Buggemum
2004 E. Verhoeven
2004 E. Crabbendam
2004 A. Kumas
2004 G. Oldekamp
2004 T. Warmenhoven
2005 K. de Vries
2005 P. Hoogeveen
2005 G. Ka It
2005 B. Shaw
2006 J. Phaf
2006 J. Holman
2007 C. Visser
2007 A. Beentjes
2007 N. Duivenvoorde
2008 P. van Oostendorp
2008 R. de Visser
2009 J. Steenhuisen
2009 H. Wanst

2011 A. Rubens
2011 P. Hogerheijde
2012 R. Baas
2012 M. Dahmes
2012 M. Korver
2012 E. Kroon
2012 A. Kumas
2012 H. Rosenberg
2012 H. van Schooten (2x)
2012 P. Snijder
2012 W. Tigelaar
2013 B. Gerritse
2013 K. de Vries
2013 K. Li
2013 R. Kniese
2013 E. Crabbendam
2014 J. Knijn
2014 J. de Wit
2014 R. Langendijk (3x)
2015 N. Duivenvoorde (2x)
2015 S. Schaap
2015 J. Heeremans
2015 R. Baas
2016 B. Stuive

Hole in one

1990 A. Weijers
1990 P. Oorthuijsen
1990 B. Schilder
1990 J. Fidom
1990 N. van Lieshout
1992 H. Zwalua
1992 M. Buitenhuis
1992 J. Boerkamp
1992 M. Schram
1992 R. Heeres
1994 M. van Oostendorp
1994 H. Lugthart
1994 J. Berghauser-Pont
1997 E. de Ruig
1997 H. Kraal
1998 J. Harsveld
1998 C. van den Dungen
1998 B. Fokke
1998 P. Langedijk

1999 Ch. Wanst
1999 H. Mone
1999 C. Michels
1999 G. v. Grijswijk
1999 N. Zomerdijk
1999 L. Benjamins
2001 P. Kunz
2001 J. den Duijn
2003 H. van den Bosch
2003 B. Beernink
2003 P. van Oostendorp
2003 J. Rumping
2003 J. Zwart
2004 J. Rumping
2004 D. Hensen
2004 A. Beentjes
2004 B. van Meurs

2005 M. van Riel
2005 P. Leistra
2005 H. Berghauser-Pont
2005 R. van Zelst
2006 H. Sintenie
2007 T. Limmen
2009 A. Sauer
2009 B. Stuive
2010 W. Tolhuijsen-Ouwehand

2010 C. Prinsen
2011 I. Huitema
2011 W. Nagel
2012 G. Beemer
2012 H. Kommers
2013 M. Vorst
2013 H. Posthuma
2013 W. Tigelaar
2014 S. Schaap
2014 J. Veenstra
2014 J. Zwart
2015 H. de Groot
2015 Ph. van Schaik
2015 L. Houtenbos
2016 S. Roest
2016 M. van Twisk

Hole in one Weidelus

2017 I. Duits
2017 L. Steen
2017 D. Siekerman