De Eagles hebben de Heemskerkse weer bezocht.

Vorige week vrijdag 20 juli en afgelopen zondag 22 juli zijn weer 2 Eagles gesignaleerd op de Heemskerkse Golfbaan.

Gert-Jan Weel sloeg er een op hole 4 van 175 meter na een slechte afslag. De 2e slag pakte wonderwel goed uit hoewel het even onduidelijk was gezien de afstand of de bal inderdaad in de cup gerold was. Dat bleek het geval en Gert-Jan heeft dit dan ook met champagne gevierd op het terras met zijn flightgenoten. Helaas komt zijn prestatie niet in aanmerking voor opname op de Wall of fame in het clubhuis omdat zijn prestatie is verricht tijdens een oefenronde. Desondanks blijft het een geweldige Eagle.

Op zondag 22 juli was het Tom van der Zon die toesloeg op hole 6 tijdens de Young Golfers Qualifying wedstrijd. Na een mooie drive en een prima 2e slag met z’n houten 3 hield hij nog een put over van 2 á 3 meter en die put viel. Deze prestatie is verricht tijdens een Qualifying clubwedstrijd en komt dus wel in aanmerking voor opname op de Wall of fame. Al met al een prachtige Eagle!

De Hareco heeft beide heren gefeliciteerd met hun prestatie en hoop nog meer bijzondere verrichtingen te mogen noteren, de baanconditie nodigt daartoe zeker uit met zoveel rol in de fairways door de droogte.

onderhoud

Tijdelijke Plaatselijke Regel in verband met groot onderhoud

/
Maandag 16 september start het groot onderhoud van de 18 holes…

Uitbreiding Tijdelijke Plaatselijke Regels 18 holes baan

/
De Tijdelijke Plaatselijke Regels voor de 18 holes baan zijn…

Mitchel Jongeling slaat eagle op hole 6

/
Mitchel Jongeling heeft  tijdens de  ladder competitiewedstrijd…
logo par 3 Heemskerse Golfsclub

Aanpassing Rating Par-3 baan

/
De NGF heeft onze club geïnformeerd dat de Rating van de Par-3…

M.i.v. maandag 29 april is 'Plaatsen' niet langer toegestaan

/
Met ingang van maandag 29 april vervalt de huidige Tijdelijke…
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.