Kom kijken en geniet met volle teugen

Beste leden van de Heemskerkse Golfclub. Kom naar het clubhuis en geniet van de mooie schilderijen die er nu in het clubhuis tentoongesteld worden.

In deze speciale lustrumtentoonstelling zijn alle schilderijen gemaakt door leden van onze club. Toen wij dit initiatief namen, wisten wij niet dat er zoveel kunstzinnig talent in onze club aanwezig is. Als u de schilderijen bekijkt, valt u van de ene verbazing in de andere. Kom dus. Neem uw familieleden, vrienden en vriendinnen mee en geniet. Geniet van al dat moois. Abstract en figuratief.

U kunt o.a. schilderijen bewonderen van: Mary Admiraal, Grada van den Berg, Dicky Beijer, Marian Brus, Sandra Einerhand, Karin Florijn, Marijke Hagen, Marjolein de Jonge, Elly Nol, Ruth Vermeulen, Hans Bruinsma, Frans Hamannn en Martijn Simoons. Bij alle schilderijen hangt een korte beschrijving van de schilder en het werk.

Als Lustrumcommissie bedanken wij de Marketingcommissie (Cocky Andree) heel hartelijk voor dit initiatief. Van diverse kanten hebben wij al gehoord dat het clubhuis er veel gezelliger door geworden is. Kom dus en kijk naar al dat moois.

Rob Simoons – Lustrumcommissie HGC 30 jaar.

Matchplay kampioenen zijn bekend

/
Bij de Dames Senioren ging de strijd tussen Hermine de Wit…

Golfshop in de hal

/
Met ingang van juli zal Rob Roest (Sportwereld Heiloo) de golfshop…

Terrasstoelen voldoen niet aan de eisen

Tijdens de ALV van afgelopen donderdag ging bestuurslid…

ALV op WOENSDAG 27 maart !!!

/
In  tegenstelling tot de traditie vinden de certificaathouders…
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.