Koningsspelen op de Heemskerkse Golfclub

Op vrijdag 12 april faciliteert de Heemskerkse Golfclub de Koningsspelen 2019 voor 530 leerlingen uit de groepen 6,7 en 8 van een aantal basisscholen uit Heemskerk en heeft daarmee het grootste jeugdgolf-evenement in Nederland, voor deze dag, op haar naam.

In nauwe samenwerking met Team Sportservice Kennemerland zijn de scholen uitgenodigd op de unieke locatie van de Heemskerkse Golfclub, waar deelgenomen wordt aan de Koningsspelen, voorafgegaan met een, door Jumbo gesponsord, Koningsontbijt.

De spelletjes worden hoofdzakelijk met als thema golf gehouden, daarnaast zijn er algemene spellen ter bevordering van bewegen en teamwork.

Programma
Voor deelname hebben zich een 7-tal scholen t.w.: De Otterkolken, De Anne Frank, De Ark, Het Rinket, De Zevenhoeven, de Leonardus en Het Tweespan aangemeld. Gelet op het grote aantal deelnemers is gekozen voor én een ochtend én een middagprogramma, als volgt:

Ochtendprogramma:
8.45-9.00 uur aankomst scholen Heemskerkse Golfclub
9.00 uur Koningsontbijt
9.30 uur openingsdans
9.45 uur-11.30 uur 6-8 rondes met verschillende spelletjes per team (6-8 leerlingen)
11.30 uur afsluiting
11.45 uur alle leerlingen terug naar school

Middagprogramma:
11.15-11.30 uur aankomst scholen Heemskerkse Golfclub
11.30 uur Koningsontbijt als lunch
12.00 uur openingsdans
12.15 uur-14.00 uur 6-8 rondes met verschillende spelletjes per team (6-8 leerlingen)
14.00 uur afsluiting
14.15 uur alle leerlingen terug naar school

Organisatie
De scholen komen op eigen gelegenheid naar de Heemskerkse Golfclub en zorgen voor 1 begeleider per team van 6-8 leerlingen. De spelletjes zullen voor een deel onder leiding van een golf-professional staan. Bij de algemene spelletjes zal ook de begeleider een rol spelen voor de uitvoering hiervan. De organisatie is in handen van de Heemskerkse Golfclub, daarbij ondersteund door Team Sportservice Kennemerland.

Extra golfclinic
Aan alle ondersteunende leraren, ouders en begeleiders die aan deze Koningsspelen hebben meegeholpen, heeft de Heemskerkse Golfclub, als blijk van waardering, een golfclinic aangeboden.

Nieuwste clubmagazine van mei al gelezen?

/
Lees hier het nieuwste clubmagazine Te lezen op pc, tablet…

Er wordt weer geëxposeerd

/
Als u onlangs in ons clubhuis bent geweest, heeft u het vast…

Fairway Golftravel Par 3 inloop 13 mei 2019

/
Dat we een half uur eerder zijn begonnen was wel hard nodig.…

GOLFEN VOOR HET VERGETEN KIND

/
Op 20 juni vindt op de prachtige nieuwe polder linksbaan…

Ook Dames 2 kampioen

/
We worden een beetje overstelpt met kampioensfoto's en verhalen. Niet…

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.