Persoonlijke fysio- en golftraining.

Onder begeleiding van Felix van Balgooi van Reva Centre en onze golfpro Bob ter Punt, heb ik met een aantal leden in januari wederom gebruik gemaakt van de persoonlijke fysio- en trainings-sessies.

Gedurende de intake, werd een ieder “ingemeten” door Felix, op basis waarvan hij met Bob de persoonlijke “ongemakken”  verwerkt in een op maat gemaakt trainingsprogramma  gedurende 6-weken. Vanzelfsprekend inclusief de nodige thuis oefeningen ter voorbereiding, zoals de set-up beginstand, het balanceren op 1 been, het kantelen van het bekken, de rotatie en mobiliteit van het bovenlichaam, het versterken van spiergroepen etc. Na de warming-up in de oefenruimte werd een ieder op de drivingrange weer begeleid op basis het persoonlijke schema.

De deelnemers zijn unaniem in hun positieve reactie: “ Deze wijze van training is de meest ideale manier om je golfhouding vast te houden, je golfronde uit te lopen, je zelfvertrouwen op te poetsen en daarmee dan stralend door de baan te gaan”.

Henk Vromans

Nieuwste clubmagazine van mei al gelezen? Mis het niet.

/
Lees hier het nieuwste clubmagazine Te lezen op pc, tablet…

Er wordt weer geëxposeerd

/
Als u onlangs in ons clubhuis bent geweest, heeft u het vast…

Fairway Golftravel Par 3 inloop 13 mei 2019

/
Dat we een half uur eerder zijn begonnen was wel hard nodig.…

GOLFEN VOOR HET VERGETEN KIND

/
Op 20 juni vindt op de prachtige nieuwe polder linksbaan…

Ook Dames 2 kampioen

/
We worden een beetje overstelpt met kampioensfoto's en verhalen. Niet…
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.