Verslag 1ste Rabbit-avond 2019

Men had er zin in. Ver voor de wedstrijddag was de inschrijving vol. Dit betekende dat er meerdere spelers teleurgesteld moesten worden. Voor enkele binnenlopers hebben wij toch nog een alternatief kunnen vinden.
Het weer bleef OK en de baan weliswaar lang voor de vaste Par 3 spelers maar ook een uitdaging.
Dat het een mooie avond was zagen wij aan de uitslagen. Er waren 7 handicap verbeteraars. De kaarten zijn naar de Hareco gestuurd met het verzoek de resultaten te verwerken ondanks dat dit geen Q wedstrijd was. De diverse spelers zullen dit later mogelijk zien in hun aangepaste handicap.
Zeker is dit nodig voor de winnaar. Marc Aarts kwam met 29 punten binnen. Pas met golf actief begonnen is zijn handicap, samen met dit resultaat, binnen twee weken van handicap 54 gezakt naar 34,5!!! Een waar talent.
Op de 2de plaats eindigde Jerry de Graaf met 22 punten en als 3de Marc de Winter. Door afwezigheid bij de prijsuitreiking van Jerry en Marc werden deze prijzen binnen gehaald door Gert Jan Brantjes en Jacob Lust.

Maar dit was nog niet het gehele verhaal. Ondanks de langere holes werden er zelfs 2 birdies gescoord. Siets Klees en Lenie Veldt waren de gelukkigen.
Tenslotte dank aan de Rabbits die diverse flights begeleid hebben.

Van lnr  Jacob Lust (3de), Marc Aarts (toppertje en nr 1), Lenie Veldt (birdie), Gert Jan Brantjes (2de) en Siets Klees (birdie)
Groet Theo Koot

Henk Deugd wint op de Weidelus en de Par 3 commissie zoekt ondersteuning

/
Afgelopen maandag 12 augustus 2019 een mooie avond om op…

Laatste Rabbit avond 2019

/
Laatste Rabbit avond 2019 Alweer de laatste Rabbit wedstrijd…

De Par 3 inloop gaat internationaal!

/
Afgelopen maandag was het weer als voorgaande inlopen van de…
logo par 3 Heemskerse Golfsclub

Aanpassing Rating Par-3 baan

/
De NGF heeft onze club geïnformeerd dat de Rating van de Par-3…

Fairway Golftravel Weidelus Inloop 8 juli 2019

Afgelopen maandagavond mocht de Weidelus zich weer verheugen…
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.