Winterregels en Winter Playing handicap tabellen 18 holes baan

Met ingang van zaterdag 17 november zijn de gebruikelijke Tijdelijke Plaatselijke Regels voor de wintermaanden weer van kracht. Denk daarbij aan plaatsen op het kort gemaaid gedeelte van de baan, het ontwijken van diepe karrensporen en het ontwijken van de gemarkeerde wintergreens.

Voor de volledige tekst kunt u terecht op de website onder het kopje “plaatselijke regels”. Ook zullen deze Tijdelijke Plaatselijke Regels te vinden zijn in de starthuisjes op hole 1 en 10 en op het Hareco publicatiebord beneden in de hal rechts naast de Egolf4U terminal.

Daarnaast is in overleg met de Baancommissie besloten om in de loop van vrijdag 16 november de winter tees weer te plaatsen. Die dag is de baan dan ook even Non Qualifying. Ook worden dan de Playing Handicap tabellen omgewisseld zodat m.i.v. zaterdag 17 november de baan in principe weer Qualifying is. Wel gelden dan de Aangepaste Wintertee Playing Handicap tabellen voor de 18 holes baan die gebaseerd zijn op de nieuwe Course en Slope Rating. Check uw Playing Handicap dus voordat u de baan in gaat. De tabellen zijn net als de Tijdelijke Plaatselijke Regels te vinden in de starthuisjes op hole 1 en 10 en op het Hareco publicatiebord beneden in de hal rechts naast de Egolf4U terminal. Uiteraard wordt ook het Egolf4U systeem bijgewerkt zodat u het aantal juiste handicap slagen krijgt toebedeeld voor het spelen van de Wintertees.

Voor vragen e-mail naar: hareco@heemskerksegolfclub.nl

Peter Pelt
Hareco 16 november 2018

Mitchel Jongeling slaat eagle op hole 6

/
Mitchel Jongeling heeft  tijdens de  ladder competitiewedstrijd…
logo par 3 Heemskerse Golfsclub

Aanpassing Rating Par-3 baan

/
De NGF heeft onze club geïnformeerd dat de Rating van de Par-3…

M.i.v. maandag 29 april is 'Plaatsen' niet langer toegestaan

/
Met ingang van maandag 29 april vervalt de huidige Tijdelijke…

Overgang naar Zomertees

/
Overgang naar zomertees In overleg met de Baancommissie…
Ellen Crabbedam

Ellen Crabbendam doet succesvol examen over de Nieuwe Golfregels

/
Op zaterdag 9 maart heeft Harecolid Ellen Crabbendam samen met…
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.