Nieuws

Zaterdag 25 maart Open Dag Heemskerkse Golfclub

23 maart 2023

Op zaterdag 25 maart, van 10 tot 12 uur organiseren we op de Heemskerkse Golfclub weer een open dag.

Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met de golfsport en onze gezellige golfclub.

Uiteraard leren we iedereen de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraar staan klaar) en vertellen we van alles over de golfsport. Hoe zit dat nou met die handicap? Moet ik een geruite broek aan? (Nee! Natuurlijk niet). En geven we een rondleiding bij de Heemskerkse golfclub. Een heerlijke bak koffie in het gezellige clubhuis zal uiteraard niet ontbreken.

En om het extra aantrekkelijk te maken kan er dit weekend ook nog eens gebruik gemaakt worden van speciale actietarieven. Hoe mooi is dat.

Kom geheel vrijblijvend deelnemen aan onze Open Golfdag en neem je vrienden, collega’s en familieleden ook mee.
Golf is voor iedereen!

Wat kun je verwachten van onze Open Dag?

  • We vertellen je alles over onze club, de activiteiten, en onze prachtige 18 holes & Par 3 banen
  • We vertellen je over golfles en onze unieke Heemskerkse Golfschool
  • We geven je een uitgebreide rondleiding onder het genot van een kopje koffie of thee
  • Onze Golf Professional Rogier Kootker neemt je mee naar onze oefenfaciliteiten om zowel het korte als lange spel te oefenen. Je hoeft alleen je sportschoenen aan te doen, verder staat alles klaar.

Datum: Zaterdag 25 maart 2023
Tijdstip: Aanvang 10.00. Duur circa 2 uur.
Locatie: De Heemskerkse Golfclub
Adres: Communicatieweg 18, 1967 PR Heemskerk

Schrijf je nu in via onderstaand digitaal inschrijfformulier:
Graag tot zaterdag 25 maart

Open Dag

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

The EziGolf Tourer experience!

Wat was ik blij dat ik uit voorzorg een Ezigolf tourer, die tijdelijk ter promotie bij HGC staan, gereserveerd had. Als Par3-lid had ik mij ingeschreven voor de Buggy Battle op 18 maart jl. Een mooie gelegenheid om voor het goede doel ook eens mijn golfvaardigheid op de grote baan (hole 1 t/m 9) te […]

Nieuws

Volle bak bij de Buggy Battle

De handicartcommissie had het er maar druk mee om de nodige bekendheid te geven aan de Buggy Battle. Een gelukkige inval van een van de leden bracht redding. Er werden tijdens de Valentine ochtend uitnodigingen uitgedeeld en verder kreeg iedere andere belangstellende een brief. Het werd helemaal prachtig toen de managers van de club opperden […]

Nieuws

Bal Schoonmaken en terugplaatsen

22 maart 2023

I.v.m. de vele regenval van de afgelopen dagen wordt er een extra Tijdelijke Plaatselijke Regel van kracht. De baan is helaas erg nat geworden, m.n. buiten de fairways en daardoor moelijker te bespelen. Bovendien blijft er vaak modder aan de bal plakken. Mi.v. 22 maart 2023 zijn er dus 2 Tijdelijke Plaatselijke Regels: “Plaatsen”en “Bal […]