Nieuws

Zaterdag 30 september Open Dag Heemskerkse Golfclub

20 september 2023

Op zaterdag 30 september, van 10 tot 12 uur organiseren we op de Heemskerkse Golfclub weer een open dag.

Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met de golfsport en onze gezellige golfclub.

Uiteraard leren we iedereen de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraar staan klaar) en vertellen we van alles over de golfsport. Hoe zit dat nou met die handicap? Moet ik een geruite broek aan? (Nee! Natuurlijk niet). En geven we een rondleiding bij de Heemskerkse golfclub. Een heerlijke bak koffie in het gezellige clubhuis zal uiteraard niet ontbreken.

En om het extra aantrekkelijk te maken kan er dit weekend ook nog eens gebruik gemaakt worden van speciale actietarieven. Hoe mooi is dat.

Kom geheel vrijblijvend deelnemen aan onze Open Golfdag en neem je vrienden, collega’s en familieleden ook mee.
Golf is voor iedereen!

 

Wat kun je verwachten van onze Open Dag?

  • We vertellen je alles over onze club, de activiteiten, en onze prachtige 18 holes & Par 3 banen
  • We vertellen je over golfles en onze unieke Heemskerkse Golfschool
  • We geven je een uitgebreide rondleiding onder het genot van een kopje koffie of thee
  • Onze Golf Professionals nemen je mee naar onze oefenfaciliteiten om zowel het korte als lange spel te oefenen. Je hoeft alleen je sportschoenen aan te doen, verder staat alles klaar.

Datum: Zaterdag 30 september 2023
Tijdstip: Aanvang 10.00. Duur circa 2 uur.
Locatie: De Heemskerkse Golfclub
Adres: Communicatieweg 18, 1967 PR Heemskerk

Schrijf je nu in via onderstaand digitaal inschrijfformulier:
Graag tot zaterdag 30 september!

Open Dag

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Heemskerkse Masters 2023

1 oktober 2023

Afgelopen zaterdag 30 september namen 32 genodigden deel aan de Heemskerkse Masters 2023. Zij waren uitgenodigd, omdat zij door hun commissie waren opgegeven als kampioen van een clubwedstrijd of winnaar van een qualifying wedstrijd. Het weer was geweldig op deze laatste zaterdag van september en de baan lag er prachtig bij. In het clubhuis kon […]

Nieuws

U kunt weer scoren!

28 september 2023

Wat wordt hole 12 prachtig hè?! Wat een uitdagende hole gaat dit worden. Helaas houden wij de hole in overleg met de baancommissie, HARECO en de manager nog gesloten om beschadiging te voorkomen. Toch qualifying! De NGF heeft dispensatie verleend aan de Heemskerkse om Qualifying ronden te spelen over 18 holes onder de volgende voorwaarden: […]

Nieuws

Nieuwe driving range ballen, dankzij TechResources.

27 september 2023

Afgelopen dinsdag hebben we alle driving range ballen vervangen voor nieuwe Nassau Range two ballen; kwalitatief hoogwaardige ballen waarmee we weer jaren vooruit kunnen.  Cyril Swart en Jan Stravers van TechResources hadden als sponsor uiteraard de primeur om de eerste ballen van de afslagmat te laten vertrekken. En dat ging ze, als ervaren golfers, vanzelfsprekend […]