Nieuws

Zaterdag 30 september Open Dag Heemskerkse Golfclub

20 september 2023

Op zaterdag 30 september, van 10 tot 12 uur organiseren we op de Heemskerkse Golfclub weer een open dag.

Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met de golfsport en onze gezellige golfclub.

Uiteraard leren we iedereen de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraar staan klaar) en vertellen we van alles over de golfsport. Hoe zit dat nou met die handicap? Moet ik een geruite broek aan? (Nee! Natuurlijk niet). En geven we een rondleiding bij de Heemskerkse golfclub. Een heerlijke bak koffie in het gezellige clubhuis zal uiteraard niet ontbreken.

En om het extra aantrekkelijk te maken kan er dit weekend ook nog eens gebruik gemaakt worden van speciale actietarieven. Hoe mooi is dat.

Kom geheel vrijblijvend deelnemen aan onze Open Golfdag en neem je vrienden, collega’s en familieleden ook mee.
Golf is voor iedereen!

 

Wat kun je verwachten van onze Open Dag?

  • We vertellen je alles over onze club, de activiteiten, en onze prachtige 18 holes & Par 3 banen
  • We vertellen je over golfles en onze unieke Heemskerkse Golfschool
  • We geven je een uitgebreide rondleiding onder het genot van een kopje koffie of thee
  • Onze Golf Professionals nemen je mee naar onze oefenfaciliteiten om zowel het korte als lange spel te oefenen. Je hoeft alleen je sportschoenen aan te doen, verder staat alles klaar.

Datum: Zaterdag 30 september 2023
Tijdstip: Aanvang 10.00. Duur circa 2 uur.
Locatie: De Heemskerkse Golfclub
Adres: Communicatieweg 18, 1967 PR Heemskerk

Schrijf je nu in via onderstaand digitaal inschrijfformulier:
Graag tot zaterdag 30 september!

Open Dag

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Bridge avond 1 december

6 december 2023

Beste bridgers, Ondanks de vele afzeggingen en zelfs een no show, was het op 1 december weer een gezellig samenzijn. Buiten vroor het, maar binnen ontdooide iedereen! Het was extra spannend, omdat deze avond de promotie/degradatie op het spel stond.   Het was fijn om te zien dat meer deelnemers vooraf kwamen eten. Het aanbod […]

Nieuws

Invoering Winterregels en Aanpassing Plaatselijke Regels

23 november 2023

M.i.v. woensdag 1 november 2023 worden zgn. Tijdelijke Winterregels Regels “Plaatsen” en “Bal Schoonmaken” van kracht. Wat houdt dat in: Plaatsen Een bal die op een kort gemaaid gedeelte door de baan ligt, mag zonder straf worden geplaatst binnen 15 cm van de plaats waar hij oorspronkelijk lag, maar niet dichter bij de hole. De […]

Nieuws

Heemskerkse klaverjas drive

21 november 2023

Vandaag deelnemer geweest van de eerste Klaverjas Drive op de maandag. Initiatiefnemer Ralph heeft er voor gezorgd dat wij op de golfloze maandag wat om handen kregen. Vanwege de lage opkomst was het voor een ieder waarschijnlijk natte voeten vrees. Mogelijk met de vraag of het wel gezellig zou zijn. Maar gelukkig waren er doorzetters […]