Nieuws

Zaterdag 27 mei Open Dag Heemskerkse Golfclub

25 mei 2023

Op zaterdag 27 mei, van 10 tot 12 uur organiseren we op de Heemskerkse Golfclub weer een open dag.

Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met de golfsport en onze gezellige golfclub.

Uiteraard leren we iedereen de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraar staan klaar) en vertellen we van alles over de golfsport. Hoe zit dat nou met die handicap? Moet ik een geruite broek aan? (Nee! Natuurlijk niet). En geven we een rondleiding bij de Heemskerkse golfclub. Een heerlijke bak koffie in het gezellige clubhuis zal uiteraard niet ontbreken.

En om het extra aantrekkelijk te maken kan er dit weekend ook nog eens gebruik gemaakt worden van speciale actietarieven. Hoe mooi is dat.

Kom geheel vrijblijvend deelnemen aan onze Open Golfdag en neem je vrienden, collega’s en familieleden ook mee.
Golf is voor iedereen!

Wat kun je verwachten van onze Open Dag?

  • We vertellen je alles over onze club, de activiteiten, en onze prachtige 18 holes & Par 3 banen
  • We vertellen je over golfles en onze unieke Heemskerkse Golfschool
  • We geven je een uitgebreide rondleiding onder het genot van een kopje koffie of thee
  • Onze Golf Professional Rogier Kootker neemt je mee naar onze oefenfaciliteiten om zowel het korte als lange spel te oefenen. Je hoeft alleen je sportschoenen aan te doen, verder staat alles klaar.

Datum: Zaterdag 27 mei 2023
Tijdstip: Aanvang 10.00. Duur circa 2 uur.
Locatie: De Heemskerkse Golfclub
Adres: Communicatieweg 18, 1967 PR Heemskerk

Schrijf je nu in via onderstaand digitaal inschrijfformulier:
Graag tot zaterdag 27 mei!

Open Dag

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Verslag Rabbitwedstrijd Par 3 inloop Golftravel 5-6-2023

6 juni 2023

Wat willen we nu nog meer? Een heerlijk zonnetje, een verkoelend windje en een prachtige baan. En niet te vergeten  (uiteindelijk) 36 enthousiaste golfers die met veel plezier hun ronde hebben gelopen. Helaas kregen we een aantal afmeldingen, waaronder één omdat de trein niet reed en men in een oord ver van hier was gestrand….. […]

Nieuws

Slagerij John de Roode zorgde voor een heerlijke Pinksterdag!

30 mei 2023

Op Tweede Pinksterdag is de 3de maandbeker wedstrijd gespeeld, die (inmiddels traditioneel) gesponsord werd door Slagerij John de Roode uit Heemskerk. Ook dit jaar hebben John en Sjaninka weer voor prachtige èn heerlijke prijzen gezorgd. Aan de wedstrijd deden 65 enthousiaste leden mee. Zij hebben kunnen genieten van het mooie weer, onze prachtige baan en […]

Nieuws

Vierde par 3 inloopwedstrijd voor de overall-prijs van Fairway Golf-Travel van 22 mei

Onder een stralende zon gingen 39 deelnemers de strijd met elkaar aan. Men had er zin, vooraf meedelend dat de “neary” dit keer al in de pocket zat. Mocht dat n iet lukken, dan moest er toch wel een birdy geslagen kunnen worden. Echter, of dat nu lag aan de hazen en eenden  op  de […]