Nieuws

Open Dag Heemskerkse Golfclub

28 september 2021

Bedankt voor je interesse in onze Open Dag van zaterdag 30 oktober. Een goed initiatief! Onze Open Dag is namelijk de perfecte manier om kennis te maken met zowel de golfsport als de Heemskerkse Golfclub. Denk hierbij o.a. aan onze banen, het lesaanbod en de clubactiviteiten.

Wat kun je verwachten van onze Open Dag?

  • We vertellen je alles over onze club, de activiteiten, en onze prachtige 18 holes & Par 3 banen;
  • We vertellen je over golfles en onze unieke Heemskerkse Golfschool;
  • We geven je een uitgebreide rondleiding onder het genot van een kopje koffie;
  • Onze Head Professional Rogier Kootker neemt je mee naar onze oefenfaciliteiten om zowel het korte als lange spel te oefenen;
  • Je ontvangt een speciale Open Dag aanbieding

Datum: zaterdag 30 oktober
Tijdstip: tussen 10.00 en 12.00 uur
Locatie: De Heemskerkse Golfclub
Adres: Communicatieweg 18, 1967 PR Heemskerk

Omdat we een beperkt aantal plaatsen hebben, verzoeken we je jezelf zo spoedig mogelijk op te geven voor de Open Dag. Je kunt je opgeven via dit digitale inschrijfformulier: Open Dag inschrijfformulier.

Graag tot zaterdag 30 oktober!

De Heemskerkse Golfclub

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Evenement donderdagmiddag 21 oktober

20 oktober 2021

Aanstaande donderdagmiddag (21 oktober) ontvangen we onze leden en gasten tussen 15.00 en 18.30 uur graag in ons petit restaurant i.v.m. een bijeenkomst van de Business Open. U zult geen hinder ondervinden van extra geluid. Dus graag tot snel! Bij voorbaat dank voor uw begrip. Bistro-Bar Mr. T’s

Nieuws

Van Eijck van Heslinga Advocatuur winnen voor de tweede keer de IJmondiaan Bedrijvencompetitie

14 oktober 2021

Het was een bijzondere afsluiting van de IJmondiaancompetitie op woensdag 13 oktober 2021. De slotwedstrijd van 6 oktober was afgelast vanwege het slechte weer. Daarom moest binnen een week een nieuwe wedstrijd worden georganiseerd. Dit keer niet over 18 holes maar over 9 holes i.v.m. de baanbezetting.  Veel bedrijven hadden inmiddels al hun agenda ingepland […]

Nieuws

Douches gesloten op 13 en 14 oktober

12 oktober 2021

I.v.m. de verbouwing van het clubgebouw is er op woensdag 13 en donderdag 14 oktober geen warm water in de kleedkamers. Hierdoor is het niet mogelijk om gebruik te maken van de douches. Bij voorbaat dank voor je begrip. De Heemskerkse Golfclub