Nieuws

Open Dag Heemskerkse Golfclub: zaterdag 25 juni

9 juni 2022

Hoe begin je met golfen?!

Vaak op aanraden van iemand anders die al verknocht is geraakt aan de sport, via een bedrijfsuitje of social media maar hoe nu verder?

Kom geheel vrijblijvend deelnemen aan onze Open Golfdagen en neem je vrienden, collega’s en familieleden ook mee.
Golf is voor iedereen!

Wat kun je verwachten van onze Open Dag?

  • We vertellen je alles over onze club, de activiteiten, en onze prachtige 18 holes & Par 3 banen
  • We vertellen je over golfles en onze unieke Heemskerkse Golfschool
  • We geven je een uitgebreide rondleiding onder het genot van een kopje koffie of thee
  • Onze Golf Professionals Bob ter Punt en Cees Grijzenhout nemen je mee naar onze oefenfaciliteiten om zowel het korte als lange spel te oefenen

Datum: Zaterdag 25 juni 2022
Tijdstip: Aanvang 10.00. Duur circa 2 uur.
Locatie: De Heemskerkse Golfclub
Adres: Communicatieweg 18, 1967 PR Heemskerk

Omdat we een beperkt aantal plaatsen hebben, verzoeken we je jezelf zo spoedig mogelijk op te geven voor de Open Dag. Je kunt je opgeven via dit digitale inschrijfformulier:
Graag tot zaterdag 25 juni.

Open Dag

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]