Inmiddels is het een traditie op onze golfclub. De afsluiting van het WeCo seizoen is de Heemskerkse Masters. Alle winnaars of kampioenen konden zich inschrijven voor deze wedstrijd, die op zaterdag 27 september werd gespeeld. Onder prima omstandigheden startten 54 deelnemers op hole 1 en hole 10. Na terugkomst in het clubhuis kon een aantal aanschuiven bij de TV om te genieten van de successen van Europa op deze tweede Ryder Cup dag.
Het werd voor de Heemskerkse Masters een speciale dag. Het was nog nooit voorgekomen, dat de mannen het veld moesten ruimen voor de vrouwen.
Dit jaar, voor de allereerste keer, won een vrouw! En dat was al zeer bijzonder, want niet alleen dat was bijzonder. Met haar geweldige score van 44 stableford punten won Annelies Wanst het groene jasje. Deze werd overhandigd door de winnaar van vorig jaar: John Zoontjes.


Maar dit was niet de enige prijs, die Annelies deze dag won. Want zij werd samen met Carin Kleinveld winnares van de Foursome during the Season.
Ineke Heeremans en Mieke van Twisk konden zich, na een spannende finale, runner up noemen.
Bij de heren won het team Martin de Jong en André de Groot, en het team Charles Wanst en Alex Been werden dit jaar runner up.
Carin Kleinveld ontving deze dag niet alleen de eerste prijs bij de dames, maar ook de eerste prijs bij de mixed teams. Samen met Martin de Jong werd zij eerste. Op de tweede plek eindigden Willy en Rob Tolhuijsen.




