Nieuws

Aanpassingen wedstrijdschema 2022

18 mei 2022

De WeCo heeft een aantal wijzigingen in het wedstrijdschema 2022 aangebracht.

De belangrijkste wijzigingen zijn:

  • De 3de Maandbeker wedstrijd (gesponsord door Spirit of Wine – Heemskerk) wordt gespeeld op Tweede Pinksterdag: maandag 6 juni.
  • De 1ste ronde van de Strokeplay kampioenschappen wordt zondag 21 augustus gespeeld in plaats van 26 augustus.
  • De nieuwe leden wedstrijd van 3 september is verplaatst naar 27 augustus. (De geplande wedstrijd van 21 mei is geannuleerd)
  • De 7de Maandbeker (gesponsord door Wiba Schilderwerken – Gerard en Rick Baas) wordt gespeeld op zondag 18 september.
  • De Buggy Battle wordt ook zondag 18 september georganiseerd (na de start van de Maandbeker wedstrijd).

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]