Nieuws

Aanpassingen wedstrijdschema 2022

18 mei 2022

De WeCo heeft een aantal wijzigingen in het wedstrijdschema 2022 aangebracht.

De belangrijkste wijzigingen zijn:

  • De 3de Maandbeker wedstrijd (gesponsord door Spirit of Wine – Heemskerk) wordt gespeeld op Tweede Pinksterdag: maandag 6 juni.
  • De 1ste ronde van de Strokeplay kampioenschappen wordt zondag 21 augustus gespeeld in plaats van 26 augustus.
  • De nieuwe leden wedstrijd van 3 september is verplaatst naar 27 augustus. (De geplande wedstrijd van 21 mei is geannuleerd)
  • De 7de Maandbeker (gesponsord door Wiba Schilderwerken – Gerard en Rick Baas) wordt gespeeld op zondag 18 september.
  • De Buggy Battle wordt ook zondag 18 september georganiseerd (na de start van de Maandbeker wedstrijd).

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]