Nieuws

Afsluiting Zomercompetitie Dames 27 september 2022

12 oktober 2022

Wat was het een natte ochtend om de zomer af te sluiten, de regen kwam met bakken uit de lucht.

Iedereen had nog een stille hoop dat de baan gesloten zou zijn, dan was het duidelijk geweest, niet spelen, maar nee de baan bleef open. Eerst maar aan de koffie en moed verzamelen. Gelukkig zijn de dames echte diehards en 39 vrouwen zijn de baan ingegaan om de laatste wedstrijd Texas Scramble dit keer te spelen. Uiteindelijk hebben 6 teams de wedstrijd uitgespeeld onder barre omstandigheden

.

Nadat iedereen binnen was en droge kleren had aangetrokken werd er aan tafel plaatsgenomen. De prijsuitreiking kon beginnen tussen hoofd en nagerecht door, ook de balletjes voor de dag winnaars, Neary’s en Tweary’s werden rondgedeeld. Na de maaltijd dan de prijsuitreiking voor de 18 holes en 9 holes zomercompetitie.

Een buffet van saté, paella en Vega pasta  met een petit grand dessert toe was prima, we lieten het ons goed smaken. Het was een prima golfseizoen met heel veel zon, soms zelfs te warm met 32 graden, hele droge kale baan, en dan weer regen.

Als Damescommissie hebben wij afscheid genomen van Margreet Voorst en verwelkomen wij Anja Hijnen die de commissie komt versterken.

Gedurende de zomer hebben wij de tweede dinsdag van de maand een match Play wedstrijd gespeeld.

Er waren dan ook diverse prijzen te verdelen:

Texas Scramble:

Annelies Nieuwveld, Inge Klaassen, Petra Visser

Match Play 

18 holes: Nel Wessels

9 holes Greet van der Laan

Zomer Kampioen

18 holes Edith van Rossum

9 holes Wil Bakker

Zelf ben ik winnaar geworden van de Zomercompetitie 18 holes waar ik best trots op ben. Het is voor mij het tweede jaar dat ik in de zomercompetitie meespeel en heb veel geleerd van alle dames waar ik mee gespeeld heb. Alle tips heb ik meegenomen en kon langzaam mijn spel verbeteren. Ga proberen mijn spel nog verder te verbeteren en wie weet komt mijn naam nog een keer op de trofee. Nu eerst de winter in en veel blijven oefenen.

Edith van Rossum

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]