Nieuws

Afsluiting zomerseizoen herenochtend

1 november 2021

De Herencommissie heeft op 25 oktober het Zomerseizoen 2021 afgesloten met een all-tee wedstrijd over 9 holes. De wedstrijd werd gespeeld op de 1e en 2e negen met in totaal 93 deelnemers.

Het werd afgesloten met een heerlijke lunch en koffie met een versnapering. Wij hebben FBBB gespeeld, waarbij het koppel Volkert Ris en John Ludenhoff met 29 punten als winnaars uit de strijd kwamen. Ook hebben we gelijk van de gelegenheid gebruik gemaakt om de uitslag van het Winterseizoen 2020/2021 bekende te maken.

De uitslag:

  • 1e prijs Cor Wielenga (196 punten)
  • 2e prijs Cor de Reus (181 punten)
  • 3e Frans van Essen (179 punten)

Ook de uitslagen van het Zomerseizoen 2021 hebben wij bekend gemaakt:

  • 18 holes wedstrijd: 1e Marius Mulder 374 punten, 2e Frans van Essen 372 punten en als 3e Christiaan Bakker 365 punten.
  • 9 holes wedstrijd: 1e Peter Weel 205 punten, 2e Leo Adema 190 punten en als 3e Rob Boerkamp 186 punten.

Wij geven een groot compliment aan de Horeca die er mede een geslaagde dag van heeft gemaakt.

Namens de heren commissie,
Hans van der Vlugt

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]