Nieuws

Afsluiting zomerseizoen herenochtend

1 november 2021

De Herencommissie heeft op 25 oktober het Zomerseizoen 2021 afgesloten met een all-tee wedstrijd over 9 holes. De wedstrijd werd gespeeld op de 1e en 2e negen met in totaal 93 deelnemers.

Het werd afgesloten met een heerlijke lunch en koffie met een versnapering. Wij hebben FBBB gespeeld, waarbij het koppel Volkert Ris en John Ludenhoff met 29 punten als winnaars uit de strijd kwamen. Ook hebben we gelijk van de gelegenheid gebruik gemaakt om de uitslag van het Winterseizoen 2020/2021 bekende te maken.

De uitslag:

  • 1e prijs Cor Wielenga (196 punten)
  • 2e prijs Cor de Reus (181 punten)
  • 3e Frans van Essen (179 punten)

Ook de uitslagen van het Zomerseizoen 2021 hebben wij bekend gemaakt:

  • 18 holes wedstrijd: 1e Marius Mulder 374 punten, 2e Frans van Essen 372 punten en als 3e Christiaan Bakker 365 punten.
  • 9 holes wedstrijd: 1e Peter Weel 205 punten, 2e Leo Adema 190 punten en als 3e Rob Boerkamp 186 punten.

Wij geven een groot compliment aan de Horeca die er mede een geslaagde dag van heeft gemaakt.

Namens de heren commissie,
Hans van der Vlugt

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]