Nieuws

Bal Schoonmaken en terugplaatsen

22 maart 2023

I.v.m. de vele regenval van de afgelopen dagen wordt er een extra Tijdelijke Plaatselijke Regel van kracht. De baan is helaas erg nat geworden, m.n. buiten de fairways en daardoor moelijker te bespelen. Bovendien blijft er vaak modder aan de bal plakken.

Mi.v. 22 maart 2023 zijn er dus 2 Tijdelijke Plaatselijke Regels: “Plaatsen”en “Bal Schoonmaken en terugplaatsen”.

Wat is het verschil:

In het kort komen die hierop neer:

  1. “Plaatsen” mag alleen op het kort gemaaid gedeelte (fairway hoogte of lager) van de baan binnen 15 cm van de oorspronkelijke plaats.
  2. “Bal Schoonmaken en terugplaatsen” mag in het algemeen gebied (dus ook de rough).
    De bal moet eerst worden gemarkeerd, mag daarna worden opgenomen en schoongemaakt en moet vervolgens op de oorspronkelijke plek bij de marker worden teruggeplaatst.

De volledige teksten vindt u in de starthuisjes, op de website en op het Hareco publicatiebord in de hal.

En voor de volledigheid, een ingebedde bal in het algemeen gebied mag altijd volgens Regel 16.3b worden opgenomen en gedropt.

Voor vragen e-mail naar: hareco@heemskerksegolfclub.nl

Peter Pelt

Hareco 23 maart 2023

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]