Nieuws

Belangrijk voor het klassement Golfer/Golfster van het Jaar.

7 maart 2022

U kunt zich al inschrijven voor de 1ste Maandbekerwedstrijd, die gespeeld wordt op zaterdag 26 maart. Deze wedstrijd wordt gesponsord door Sportwereld Heiloo.

Graag attendeert de WeCo u op de wijziging in de tee-keuzes als u uw score wilt laten meetellen voor het klassement Golfer/Golfster van het Jaar.

Onderstaande informatie is al eerder gecommuniceerd op onze website. Maar omdat dit de eerste wedstrijd is, die meetelt voor het klassement, wil de WeCo de wijziging graag nog even bij u onder de aandacht brengen.

U heeft voor deze wedstrijd een keuze van welke tee u wilt spelen. Dat heeft geen invloed op de prijsuitreiking en de maandbeker.

Bij de dames is dat blauw of rood.                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Bij de heren is dat geel, blauw of rood

Echter, als u mee wilt doen aan het klassement Golfer/Golfster van het Jaar dan gelden uitsluitend de volgende tees:

Dames: rood

Heren: geel

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]