Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay  2023

12 april 2023

Op zaterdag 24 en zondag 25 juni 2023 vindt het het finale weekend plaats van onze Clubkampioenschappen Matchplay. 

U kunt zich vanaf zaterdag 15 april t/m 1 mei inschrijven via E-Golf4U. 

De wedstrijd kunt u vinden onder de speeldatum 24 juni. 

Elk lid van de 18 holes baan van de Heemskerkse Golfclub met een exact handicap t/m 36 kan deelnemen aan dit kampioenschap. Er wordt gespeeld zonder handicap verrekening. 

Er wordt gespeeld in drie categorieën:

  • Dames (inclusief Dames Senioren 50+) spelen van de rode tee
  • Heren spelen van de witte tee. 
  • Senioren Heren (50+) spelen van de gele tee

Per categorie kunnen 32 personen meedoen.
Wordt de wedstrijd overschreven, dan worden de leden met de laagste exact hcp geplaatst voor het kampioenschap.

Het speelschema van de voorrondes wordt op zaterdag 5 mei gepubliceerd.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Bridge avond 1 december

6 december 2023

Beste bridgers, Ondanks de vele afzeggingen en zelfs een no show, was het op 1 december weer een gezellig samenzijn. Buiten vroor het, maar binnen ontdooide iedereen! Het was extra spannend, omdat deze avond de promotie/degradatie op het spel stond.   Het was fijn om te zien dat meer deelnemers vooraf kwamen eten. Het aanbod […]

Nieuws

Invoering Winterregels en Aanpassing Plaatselijke Regels

23 november 2023

M.i.v. woensdag 1 november 2023 worden zgn. Tijdelijke Winterregels Regels “Plaatsen” en “Bal Schoonmaken” van kracht. Wat houdt dat in: Plaatsen Een bal die op een kort gemaaid gedeelte door de baan ligt, mag zonder straf worden geplaatst binnen 15 cm van de plaats waar hij oorspronkelijk lag, maar niet dichter bij de hole. De […]

Nieuws

Heemskerkse klaverjas drive

21 november 2023

Vandaag deelnemer geweest van de eerste Klaverjas Drive op de maandag. Initiatiefnemer Ralph heeft er voor gezorgd dat wij op de golfloze maandag wat om handen kregen. Vanwege de lage opkomst was het voor een ieder waarschijnlijk natte voeten vrees. Mogelijk met de vraag of het wel gezellig zou zijn. Maar gelukkig waren er doorzetters […]