Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay  2023

12 april 2023

Op zaterdag 24 en zondag 25 juni 2023 vindt het het finale weekend plaats van onze Clubkampioenschappen Matchplay. 

U kunt zich vanaf zaterdag 15 april t/m 1 mei inschrijven via E-Golf4U. 

De wedstrijd kunt u vinden onder de speeldatum 24 juni. 

Elk lid van de 18 holes baan van de Heemskerkse Golfclub met een exact handicap t/m 36 kan deelnemen aan dit kampioenschap. Er wordt gespeeld zonder handicap verrekening. 

Er wordt gespeeld in drie categorieën:

  • Dames (inclusief Dames Senioren 50+) spelen van de rode tee
  • Heren spelen van de witte tee. 
  • Senioren Heren (50+) spelen van de gele tee

Per categorie kunnen 32 personen meedoen.
Wordt de wedstrijd overschreven, dan worden de leden met de laagste exact hcp geplaatst voor het kampioenschap.

Het speelschema van de voorrondes wordt op zaterdag 5 mei gepubliceerd.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Verslag Rabbitwedstrijd Par 3 inloop Golftravel 5-6-2023

6 juni 2023

Wat willen we nu nog meer? Een heerlijk zonnetje, een verkoelend windje en een prachtige baan. En niet te vergeten  (uiteindelijk) 36 enthousiaste golfers die met veel plezier hun ronde hebben gelopen. Helaas kregen we een aantal afmeldingen, waaronder één omdat de trein niet reed en men in een oord ver van hier was gestrand….. […]

Nieuws

Slagerij John de Roode zorgde voor een heerlijke Pinksterdag!

30 mei 2023

Op Tweede Pinksterdag is de 3de maandbeker wedstrijd gespeeld, die (inmiddels traditioneel) gesponsord werd door Slagerij John de Roode uit Heemskerk. Ook dit jaar hebben John en Sjaninka weer voor prachtige èn heerlijke prijzen gezorgd. Aan de wedstrijd deden 65 enthousiaste leden mee. Zij hebben kunnen genieten van het mooie weer, onze prachtige baan en […]

Nieuws

Vierde par 3 inloopwedstrijd voor de overall-prijs van Fairway Golf-Travel van 22 mei

Onder een stralende zon gingen 39 deelnemers de strijd met elkaar aan. Men had er zin, vooraf meedelend dat de “neary” dit keer al in de pocket zat. Mocht dat n iet lukken, dan moest er toch wel een birdy geslagen kunnen worden. Echter, of dat nu lag aan de hazen en eenden  op  de […]