Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay  2023

12 april 2023

Op zaterdag 24 en zondag 25 juni 2023 vindt het het finale weekend plaats van onze Clubkampioenschappen Matchplay. 

U kunt zich vanaf zaterdag 15 april t/m 1 mei inschrijven via E-Golf4U. 

De wedstrijd kunt u vinden onder de speeldatum 24 juni. 

Elk lid van de 18 holes baan van de Heemskerkse Golfclub met een exact handicap t/m 36 kan deelnemen aan dit kampioenschap. Er wordt gespeeld zonder handicap verrekening. 

Er wordt gespeeld in drie categorieën:

  • Dames (inclusief Dames Senioren 50+) spelen van de rode tee
  • Heren spelen van de witte tee. 
  • Senioren Heren (50+) spelen van de gele tee

Per categorie kunnen 32 personen meedoen.
Wordt de wedstrijd overschreven, dan worden de leden met de laagste exact hcp geplaatst voor het kampioenschap.

Het speelschema van de voorrondes wordt op zaterdag 5 mei gepubliceerd.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Schone schoenen, schone trolleys.

13 juni 2024

In de week van 17-6 gaan de zeer gewaardeerde klussers van deze club weer iets moois realiseren. Bij de locker ruimte gaan zij een grote nieuwe afspuitplaats maken, waar iedereen zijn schoenen en trolleys schoon kan spuiten. De huidige afspuitplaats bij de lockerruimte verdwijnt. Houd hier wel rekening mee. Om u een idee te geven, […]

Nieuws

29 juni Open Dag Heemskerkse Golfclub

12 juni 2024

Zaterdag 29 juni, van 10 tot 12 uur organiseren we als Heemskerkse Golfclub weer een open dag. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én deze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraren […]

Nieuws

Tweede rabbitwedstrijd seizoen 2024 van de par 3 Weidelus

5 juni 2024

Onder begeleiding van 6 rabbits , op deze avond waren dat: Jan Kallenbach, Theo Koot, Frans Wortel, Marjolein van Geene, Bart van Etten en Mieke Cordez, sloegen 28 deelnemers vanaf de oranje T-box de grote baan af. Namens de Par3 commissie, dank aan deze rabbits! Wilt u ook een keer rabbit zijn geef u op […]