Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

9 mei 2024

Op zaterdag 29 en zondag 30 juni 2024 vindt het het finale weekend plaats van onze Clubkampioenschappen Matchplay. 

U kunt zich vanaf vandaag t/m 25 mei inschrijven via E-Golf4U. 

De wedstrijd kunt u vinden onder de speeldatum 29 juni. 

Elk lid van de 18 holes baan van de Heemskerkse Golfclub met een exact handicap t/m 36 kan deelnemen aan dit kampioenschap. Er wordt gespeeld zonder handicap verrekening. 

Er wordt gespeeld in drie categorieën:

  • Dames (inclusief Dames Senioren 50+) spelen van de rode tee
  • Heren spelen van de witte tee. 
  • Senioren Heren (50+) spelen van de gele tee

Per categorie kunnen 32 personen meedoen.
Wordt de wedstrijd overschreven, dan worden de leden met de laagste exact hcp geplaatst voor het kampioenschap.

Het speelschema van de voorrondes wordt op zaterdag 5 juni gepubliceerd.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

TPR hindernis “Boomvakken” Baan weer Q

17 mei 2024

De definitie van “Hindernis” zoals gemeld in de plaatselijke regels van de Heemskerkse Golfclub wordt uitgebreid met: “Alle niet gemaaide boomvakken zijn rode hindernissen en de grens van de hindernis is daar waar het gras wel gemaaid is (op rough hoogte).” Als die grens niet duidelijk is geldt de contour van het boomvak. Als een […]

Nieuws

25 mei Open Dag Heemskerkse Golfclub

13 mei 2024

Zaterdag 25 mei, van 10 tot 12 uur organiseren we als Heemskerkse Golfclub weer een open dag. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én deze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraren […]

Nieuws

Indeling Foursome during the Season 2024

9 mei 2024

Het is zover! Na een aantal jaar wordt dit jaar weer de Foursome during the Season gespeeld. De indeling is gemaakt. In tegenstelling tot voorgaande jaren worden de voorrondes dit jaar gespeeld in poules van 3 tot 4 koppels. Na de poule fase volgt er een kwartfinale, halve finale en de finale. De nummers 1 […]