Nieuws

Corona update per 19 december 2021

20 december 2021

Vanaf zondag 19 december 05.00 uur zijn de nieuwe coronamaatregelen ingegaan, die in ieder geval gelden tot en met 14 januari 2022.

Golfen bij de Heemskerkse Golfclub blijft tussen 05.00 en 17.00 uur mogelijk, maar wel in tweeballen, met een intervaltijd van 8 minuten en op afstand van 1,5 meter van elkaar.

Starttijden 18 holes baan:

 • Maximaal 2 golfers in een flight
 • Starttijden kunnen alleen door leden en abonnementenhouders worden gereserveerd;
 • Starttijden om de 8 minuten;
 • Je kunt alleen 9 holes boeken, zodat iedereen ruimte heeft om een reservering te maken;
 • Reserveringen mogelijk vanaf 1 en 10. Bij vraag, neem contact op met de receptie;
 • Greenfeespelers kunnen helaas voorlopig niet terecht op onze 18 holes baan, wel op de Par 3 baan.

Boek zoveel mogelijk je starttijden online via onze website.

Starttijden Par 3 baan:

 • Maximaal 2 golfers in een flight
 • De Par 3 baan is toegankelijk voor leden en gasten
 • Starttijden om de 10 minuten

Clubhuis:

 • Alleen de receptie en WC’s in het clubhuis zijn open
 • De kleedkamers en overige faciliteiten zijn gesloten
 • De golfshop is gesloten

Mr. T’s Bistro Bar

 • De horeca is gesloten
 • Er kan gebruik worden gemaakt van take away

Driving range

 • De driving range is geopend tot 17:00

Hoewel het jammer is dat je voorlopig niet kunt golfen zoals je gewend bent, zijn we blij met wat aanpassingen toch de baan in te kunnen. Jouw gezondheid en die van andere golfers gaat boven alles. Pas op elkaar.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]