Nieuws

Corona update per 19 december 2021

20 december 2021

Vanaf zondag 19 december 05.00 uur zijn de nieuwe coronamaatregelen ingegaan, die in ieder geval gelden tot en met 14 januari 2022.

Golfen bij de Heemskerkse Golfclub blijft tussen 05.00 en 17.00 uur mogelijk, maar wel in tweeballen, met een intervaltijd van 8 minuten en op afstand van 1,5 meter van elkaar.

Starttijden 18 holes baan:

 • Maximaal 2 golfers in een flight
 • Starttijden kunnen alleen door leden en abonnementenhouders worden gereserveerd;
 • Starttijden om de 8 minuten;
 • Je kunt alleen 9 holes boeken, zodat iedereen ruimte heeft om een reservering te maken;
 • Reserveringen mogelijk vanaf 1 en 10. Bij vraag, neem contact op met de receptie;
 • Greenfeespelers kunnen helaas voorlopig niet terecht op onze 18 holes baan, wel op de Par 3 baan.

Boek zoveel mogelijk je starttijden online via onze website.

Starttijden Par 3 baan:

 • Maximaal 2 golfers in een flight
 • De Par 3 baan is toegankelijk voor leden en gasten
 • Starttijden om de 10 minuten

Clubhuis:

 • Alleen de receptie en WC’s in het clubhuis zijn open
 • De kleedkamers en overige faciliteiten zijn gesloten
 • De golfshop is gesloten

Mr. T’s Bistro Bar

 • De horeca is gesloten
 • Er kan gebruik worden gemaakt van take away

Driving range

 • De driving range is geopend tot 17:00

Hoewel het jammer is dat je voorlopig niet kunt golfen zoals je gewend bent, zijn we blij met wat aanpassingen toch de baan in te kunnen. Jouw gezondheid en die van andere golfers gaat boven alles. Pas op elkaar.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]