Nieuws

De 5de Maandbekerwedstrijd: It’s raining men…..

6 augustus 2023

Gesponsord door The Spirit of Wine – Heemskerk

Zaterdag 5 augustus werd de 5de Maandbekerwedstrijd gespeeld met 62 deelnemers. Ondanks de voorspelde regen (het weercijfer voor deze dag was 3) hebben zij  toch de stoute golfschoenen aangetrokken om mee te doen.
En gelukkig konden de deelnemers na afloop van de wedstrijd zeggen, dat, de  thuisblijvers ongelijk hadden.

Natuurlijk regende het, maar het was, op één bui na, prima te doen onder de paraplu. Dat resulteerde uiteindelijk ook tot zeer goede resultaten. Sponsor The Spirit of Wine heeft wederom voor mooie prijzen gezorgd voor vier neary’s, een tweary en natuurlijk voor de overall winnaars.

De speciale verrichtingen zijn gewonnen door:
Tweary hole 4: Patrick Snijder
Neary hole 5: Christel Portegies
Neary hole 8: Cees Dubbelaar
Neary hole 13: Ineke Heeremans
Neary hole 16: Annelies Nieuwveld

De strijd om de gewilde parkeerplaats en de punten voor het klassement Golfer/Golfster van het Jaar was zeer spannend. Het was wel bijzonder, dat de heren uiteindelijk als sterksten uit de bus kwamen in het overall klassement. Dat betekende dat de WeCo lustrum ballen naar de nummers 1, 2 en 3 bij de heren uitgedeeld konden worden.
De winnaar van de 5de Maandbeker en de parkeerplaats voor de maand augustus werd uiteindelijk Robin Kooijman.


Uitslag dames:

Annelies Nieuwveld 38 punten: 1ste plaats
Thew Khanthonghoa 37 punten (mc): 2de plaats
Mieke van Twisk 37 punten: 3de plaats

 

Uitslag heren:

Robin Kooijman 41 punten: 1ste plaats
Stephan Keizer 41 punten (mc): 2de plaats
Harry Brand 40 punten: 3de plaats

Het bleef uiteindelijk nog lang gezellig in het clubhuis, waar werd nagepraat onder het genot van een drankje en uitstekende gerechten van Sjeff.

Alle, door John de Graaf, gemaakte foto’s van deze dag, vindt u hier: Foto’s maandbeker #5 (Spirit of Wine)

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]