Nieuws

De laatste soepwedstrijd

21 februari 2024

De laatste soepwedstrijd….liep in de soep.

De baan was ’s morgens nog open maar het ging steeds harder regenen en ’s middags kwam het met bakken uit de lucht. De baan werd ook gesloten. 18 februari zouden we ook afscheid nemen van Bea en Rina , ze gaan de par-3-commissie verlaten. De bloemen waren al gekocht en dus bezochten we Rina en Bea thuis om hun te bedanken. Het boeket, het theeboeket en de birdie vielen gelukkig erg in de smaak. We zullen hen missen, maar nog wel vaker zien bij de maandagavonden om mee te doen.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]