Nieuws

De laatste soepwedstrijd

21 februari 2024

De laatste soepwedstrijd….liep in de soep.

De baan was ’s morgens nog open maar het ging steeds harder regenen en ’s middags kwam het met bakken uit de lucht. De baan werd ook gesloten. 18 februari zouden we ook afscheid nemen van Bea en Rina , ze gaan de par-3-commissie verlaten. De bloemen waren al gekocht en dus bezochten we Rina en Bea thuis om hun te bedanken. Het boeket, het theeboeket en de birdie vielen gelukkig erg in de smaak. We zullen hen missen, maar nog wel vaker zien bij de maandagavonden om mee te doen.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]