Nieuws

Einde Tijdelijke Plaatselijke Regel “Bal Schoonmaken”

21 mei 2023

M.i.v maandag 22 mei vervalt de Tijdelijke Plaatselijke Regel “Bal Schoonmaken”

De baan is gelukkig weer voldoende droog geworden zodat de kans dat er modder aan de bal kleeft heel klein geworden is.

M.a.w. de bal weer spelen zoals die ligt, zowel op de fairway als in de rough.

Dit geldt voor de 18 holes baan en de Par 3 baan.

Voor vragen e-mail naar: hareco@heemskerksegolfclub.nl

Hareco 20 mei 2023

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]