Nieuws

Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste

1 december 2021

Tijdens de ALV van zaterdag 27 november heeft het bestuur Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste.

Helaas was Ellen niet aanwezig tijdens de vergadering, omdat zij die dag NGF examens in Biddinghuizen afnam.

De verrassing was dan ook heel groot, toen zij bij aankomst thuis verrast werd door onder andere Carin Hofman, die haar de Oorkonde met de benoeming tot Lid van Verdienste van de Heemskerkse Golfclub mocht overhandigen.

Ellen is al sinds 1992 lid van onze club en al 26 jaar zeer actief binnen onze vereniging. Zij heeft naast een bestuursfunctie zitting gehad in ontelbare commissies, zowel als lid of als voorzitter.

Ellen is nationaal referee en wordt door de NGF vaak uitgenodigd bij landelijke wedstrijden.

Omdat de inzet van Ellen voor onze club teveel is om in dit nieuws item te plaatsen, kunt u onderstaande link openen om de motivatie voor deze benoeming te lezen.

Namens zeer veel leden van onze club, feliciteren wij Ellen van harte met deze bijzondere benoeming.

Speech voorbereid voor ALV 26 november

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Verslag bridgeavond van vrijdag 2 december

9 december 2022

Als vanouds bracht de maandelijkse bridgeavond weer veel spanning, vooral omdat dit keer promotie en degradatie op het spel stond. Onder leiding van de wedstrijdleider Ben was alles prima onder controle. Er werden goede resultaten behaald en teleurstellingen menshaftig ondergaan. Uiteindelijk werd het aan het einde van de avond duidelijk hoe vreugde en verdriet waren […]

Nieuws

Sinterklaas damesochtend

6 december 2022

Op deze speciale Sinterklaas editie van de damesochtend ging ik heerlijk op mijn fiets naar de golfbaan, ik had er veel zin in. Het was prachtig weer, eerst nog een beetje mist en later een heerlijk zonnetje. Wij speelden met drie clubs en een putter; ik had geen hoge verwachtingen, maar  speelde direct niet slecht. Het […]

Nieuws

Par 3 soepwedstrijd november

18 november 2022

En wederom was het heerlijk weer, het zonnetje scheen uitbundig en alle deelnemers hadden er zin in.  In totaal hebben er 42 golfers mee gedaan aan de soepwedstrijd. Iedereen was keurig op tijd en vooraf is er gezellig koffie of thee gedronken met wat lekkers. Dit lekkers was een heerlijke peren slof van bakker Siets […]