Nieuws

Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste

1 december 2021

Tijdens de ALV van zaterdag 27 november heeft het bestuur Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste.

Helaas was Ellen niet aanwezig tijdens de vergadering, omdat zij die dag NGF examens in Biddinghuizen afnam.

De verrassing was dan ook heel groot, toen zij bij aankomst thuis verrast werd door onder andere Carin Hofman, die haar de Oorkonde met de benoeming tot Lid van Verdienste van de Heemskerkse Golfclub mocht overhandigen.

Ellen is al sinds 1992 lid van onze club en al 26 jaar zeer actief binnen onze vereniging. Zij heeft naast een bestuursfunctie zitting gehad in ontelbare commissies, zowel als lid of als voorzitter.

Ellen is nationaal referee en wordt door de NGF vaak uitgenodigd bij landelijke wedstrijden.

Omdat de inzet van Ellen voor onze club teveel is om in dit nieuws item te plaatsen, kunt u onderstaande link openen om de motivatie voor deze benoeming te lezen.

Namens zeer veel leden van onze club, feliciteren wij Ellen van harte met deze bijzondere benoeming.

Speech voorbereid voor ALV 26 november

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]