Nieuws

Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste

1 december 2021

Tijdens de ALV van zaterdag 27 november heeft het bestuur Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste.

Helaas was Ellen niet aanwezig tijdens de vergadering, omdat zij die dag NGF examens in Biddinghuizen afnam.

De verrassing was dan ook heel groot, toen zij bij aankomst thuis verrast werd door onder andere Carin Hofman, die haar de Oorkonde met de benoeming tot Lid van Verdienste van de Heemskerkse Golfclub mocht overhandigen.

Ellen is al sinds 1992 lid van onze club en al 26 jaar zeer actief binnen onze vereniging. Zij heeft naast een bestuursfunctie zitting gehad in ontelbare commissies, zowel als lid of als voorzitter.

Ellen is nationaal referee en wordt door de NGF vaak uitgenodigd bij landelijke wedstrijden.

Omdat de inzet van Ellen voor onze club teveel is om in dit nieuws item te plaatsen, kunt u onderstaande link openen om de motivatie voor deze benoeming te lezen.

Namens zeer veel leden van onze club, feliciteren wij Ellen van harte met deze bijzondere benoeming.

Speech voorbereid voor ALV 26 november

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

TPR hindernis “Boomvakken” Baan weer Q

17 mei 2024

De definitie van “Hindernis” zoals gemeld in de plaatselijke regels van de Heemskerkse Golfclub wordt uitgebreid met: “Alle niet gemaaide boomvakken zijn rode hindernissen en de grens van de hindernis is daar waar het gras wel gemaaid is (op rough hoogte).” Als die grens niet duidelijk is geldt de contour van het boomvak. Als een […]

Nieuws

25 mei Open Dag Heemskerkse Golfclub

13 mei 2024

Zaterdag 25 mei, van 10 tot 12 uur organiseren we als Heemskerkse Golfclub weer een open dag. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én deze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraren […]

Nieuws

Indeling Foursome during the Season 2024

9 mei 2024

Het is zover! Na een aantal jaar wordt dit jaar weer de Foursome during the Season gespeeld. De indeling is gemaakt. In tegenstelling tot voorgaande jaren worden de voorrondes dit jaar gespeeld in poules van 3 tot 4 koppels. Na de poule fase volgt er een kwartfinale, halve finale en de finale. De nummers 1 […]