Nieuws

Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste

1 december 2021

Tijdens de ALV van zaterdag 27 november heeft het bestuur Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste.

Helaas was Ellen niet aanwezig tijdens de vergadering, omdat zij die dag NGF examens in Biddinghuizen afnam.

De verrassing was dan ook heel groot, toen zij bij aankomst thuis verrast werd door onder andere Carin Hofman, die haar de Oorkonde met de benoeming tot Lid van Verdienste van de Heemskerkse Golfclub mocht overhandigen.

Ellen is al sinds 1992 lid van onze club en al 26 jaar zeer actief binnen onze vereniging. Zij heeft naast een bestuursfunctie zitting gehad in ontelbare commissies, zowel als lid of als voorzitter.

Ellen is nationaal referee en wordt door de NGF vaak uitgenodigd bij landelijke wedstrijden.

Omdat de inzet van Ellen voor onze club teveel is om in dit nieuws item te plaatsen, kunt u onderstaande link openen om de motivatie voor deze benoeming te lezen.

Namens zeer veel leden van onze club, feliciteren wij Ellen van harte met deze bijzondere benoeming.

Speech voorbereid voor ALV 26 november

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Bridge avond 1 december

6 december 2023

Beste bridgers, Ondanks de vele afzeggingen en zelfs een no show, was het op 1 december weer een gezellig samenzijn. Buiten vroor het, maar binnen ontdooide iedereen! Het was extra spannend, omdat deze avond de promotie/degradatie op het spel stond.   Het was fijn om te zien dat meer deelnemers vooraf kwamen eten. Het aanbod […]

Nieuws

Invoering Winterregels en Aanpassing Plaatselijke Regels

23 november 2023

M.i.v. woensdag 1 november 2023 worden zgn. Tijdelijke Winterregels Regels “Plaatsen” en “Bal Schoonmaken” van kracht. Wat houdt dat in: Plaatsen Een bal die op een kort gemaaid gedeelte door de baan ligt, mag zonder straf worden geplaatst binnen 15 cm van de plaats waar hij oorspronkelijk lag, maar niet dichter bij de hole. De […]

Nieuws

Heemskerkse klaverjas drive

21 november 2023

Vandaag deelnemer geweest van de eerste Klaverjas Drive op de maandag. Initiatiefnemer Ralph heeft er voor gezorgd dat wij op de golfloze maandag wat om handen kregen. Vanwege de lage opkomst was het voor een ieder waarschijnlijk natte voeten vrees. Mogelijk met de vraag of het wel gezellig zou zijn. Maar gelukkig waren er doorzetters […]