Nieuws

Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste

1 december 2021

Tijdens de ALV van zaterdag 27 november heeft het bestuur Ellen Crabbendam benoemd tot Lid van Verdienste.

Helaas was Ellen niet aanwezig tijdens de vergadering, omdat zij die dag NGF examens in Biddinghuizen afnam.

De verrassing was dan ook heel groot, toen zij bij aankomst thuis verrast werd door onder andere Carin Hofman, die haar de Oorkonde met de benoeming tot Lid van Verdienste van de Heemskerkse Golfclub mocht overhandigen.

Ellen is al sinds 1992 lid van onze club en al 26 jaar zeer actief binnen onze vereniging. Zij heeft naast een bestuursfunctie zitting gehad in ontelbare commissies, zowel als lid of als voorzitter.

Ellen is nationaal referee en wordt door de NGF vaak uitgenodigd bij landelijke wedstrijden.

Omdat de inzet van Ellen voor onze club teveel is om in dit nieuws item te plaatsen, kunt u onderstaande link openen om de motivatie voor deze benoeming te lezen.

Namens zeer veel leden van onze club, feliciteren wij Ellen van harte met deze bijzondere benoeming.

Speech voorbereid voor ALV 26 november

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Verslag Rabbitwedstrijd Par 3 inloop Golftravel 5-6-2023

6 juni 2023

Wat willen we nu nog meer? Een heerlijk zonnetje, een verkoelend windje en een prachtige baan. En niet te vergeten  (uiteindelijk) 36 enthousiaste golfers die met veel plezier hun ronde hebben gelopen. Helaas kregen we een aantal afmeldingen, waaronder één omdat de trein niet reed en men in een oord ver van hier was gestrand….. […]

Nieuws

Slagerij John de Roode zorgde voor een heerlijke Pinksterdag!

30 mei 2023

Op Tweede Pinksterdag is de 3de maandbeker wedstrijd gespeeld, die (inmiddels traditioneel) gesponsord werd door Slagerij John de Roode uit Heemskerk. Ook dit jaar hebben John en Sjaninka weer voor prachtige èn heerlijke prijzen gezorgd. Aan de wedstrijd deden 65 enthousiaste leden mee. Zij hebben kunnen genieten van het mooie weer, onze prachtige baan en […]

Nieuws

Vierde par 3 inloopwedstrijd voor de overall-prijs van Fairway Golf-Travel van 22 mei

Onder een stralende zon gingen 39 deelnemers de strijd met elkaar aan. Men had er zin, vooraf meedelend dat de “neary” dit keer al in de pocket zat. Mocht dat n iet lukken, dan moest er toch wel een birdy geslagen kunnen worden. Echter, of dat nu lag aan de hazen en eenden  op  de […]