Nieuws

Fairway Golftravel PAR 3, 30 mei

6 juni 2022

Op deze zonnige 30 mei waren er 44 liefhebbers voor de rabbit-inloop-wedstrijd van de par 3 commissie. Verdeeld over de 1e en 2e 9 holes verliep alles voorspoedig en hadden sommigen heel goed gespeeld “op de grote baan”.  Niet iedereen had het geduld om te wachten op de prijsuitreiking en zo liepen ze de mooie prijzen mis. Degene die wel bleven waren verguld met hun gewonnen prijs.

4 birdies werden er deze avond gescoord door:   Kees Schrama, Cees Prinsen maar liefst twee keer, en Jerry de Graaf. De birdies worden gesponsord door Seal Quest van Jan Goedhart.

Zo won Tinie Borst op de eerste 9 holes de eerste prijs: met 25 punten won zij  een 9 holes greenfee van de Heemskerkse Golfclub. Michiel van Daalen won de tweede prijs, met 22 punten leverde dit voor hem een bon van slagerij Gertjan Brantjes. Kees Schrama , 21 punten, ging er met de derde prijs vandoor, een bon van bakkerij Klees. Peter Geuke ontving de aanmoedigingsprijs, vitaminenpillen van Nutri Dynamics van Ruud Schoorl.

Op de 2e 9 holes was dit:1e Jerry de Graaf met 24 punten

2e Evelien Portegies met 19 punten

3e Joost de Ruijter met 18 punten

De aanmoedigingsprijs was voor Rolf Geipel

De regelvragen van de pubquiz werden door de teams serieus beantwoord. Het bespreken van  en vinden van de juiste antwoorden werd als een meerwaarde ervaren.

Een team had alle vragen goed: Gertjan Brantjes en Siets Klees.

Onze andere sponsoren zijn:

Fairway Golftravel                   Golfweekend in Duitsland

Golfschool Rogier Kooter        golfclinic

Nestkasten Johan de Graaf     hole-in-one

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]