Nieuws

Finale weekend clubkampioenschappen matchplay 2023

22 juni 2023

Zaterdag 24 juni en zondag 25 juni is het finale weekend voor de clubkampioenschappen matchplay 2023. Bij de Dames en Heren Senioren zijn de voorrondes gespeeld en zij spelen de halve finale op zaterdag en de finale op zondag.
Bij de Heren (-50 jaar) wordt op zaterdag de achtste finale en de kwart finale gespeeld. En op zondag de halve finale en finale.

Als u wilt komen kijken, dan bent u van harte welkom. Hieronder vindt u het spelschema. De huldiging van de clubkampioenen vindt zondag na afloop van de finales plaats.

Heren (-50)

Zaterdag 24 juni: Achtste finale
8.50 uur Martin de Jong – Jasper Smit
9.00 uur Vincent Uitendaal – King Tse
9.10 uur Martin van Velzen – Tom Groen
Nick Duivenvoorde, Sebas Reijman Hinze, Patrick Snijder, Cedric Klijn en Alex Been starten in de kwart finale.

Zaterdag 24 juni: Kwart finales
Er wordt gestart vanaf 13.30 uur

Zondag 25 juni: Halve finales
Er wordt gestart vanaf 9.30 uur

Zondag 25 juni: Finale
Start: 13.50 uur

Dames

Zaterdag 24 juni: Halve finale Dames
9.50 uur Maaike Molman – Britt Spaan
10.00 uur Pauline de Kok – Annemieke Sauer

Zondag 25 juni: Finale Dames
Start: 13.30 uur

Heren Senioren

Zaterdag 24 juni: Halve finales 
10.30 uur Wim Tigelaar – Jan van Rijn
10.40 uur Alphons Beentjes – Peter Boudewijn

Zondag 25 juni: finale 
Start: 13.40 uur.

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]