Nieuws

Huldiging NGF competitie kampioenen 2021 & 2022

8 juni 2022

Zet zondag 28 augustus alvast in uw agenda!

De Heemskerkse, en zeker ook de Competitie Commissie, is heel trots op haar kampioenen 2021 en 2022.
Er zijn geweldige resultaten behaald.

  • Par3 Mixed is landskampioen geworden.
  • Heren 1 (27-holes zondag) is kampioen in de hoofdklasse geworden en hebben de kruisfinale voor het landskampioenschap gespeeld. Na een 9-9 stand in de halve finale en play-off moesten zij het hoofd buigen. Uiteindelijk werd het herenteam van De Goyer landskampioen 2022.
  • Dames 2 (27-holes zondag) en Heren Senioren 3 (27-holes zondag) zijn kampioen geworden in hun klasse.
  • Het 18-holes Jeugdteam is in 2021 kampioen geworden, maar door de Corona perikelen is het team nog niet gehuldigd.

Op zondag 28 augustus a.s. worden de kampioensteams 2021 en 2022 gehuldigd. Dit vindt plaats tijdens de prijsuitreiking aan de Strokeplay kampioenen.

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]