Nieuws

Huldiging NGF competitie kampioenen 2021 & 2022

8 juni 2022

Zet zondag 28 augustus alvast in uw agenda!

De Heemskerkse, en zeker ook de Competitie Commissie, is heel trots op haar kampioenen 2021 en 2022.
Er zijn geweldige resultaten behaald.

  • Par3 Mixed is landskampioen geworden.
  • Heren 1 (27-holes zondag) is kampioen in de hoofdklasse geworden en hebben de kruisfinale voor het landskampioenschap gespeeld. Na een 9-9 stand in de halve finale en play-off moesten zij het hoofd buigen. Uiteindelijk werd het herenteam van De Goyer landskampioen 2022.
  • Dames 2 (27-holes zondag) en Heren Senioren 3 (27-holes zondag) zijn kampioen geworden in hun klasse.
  • Het 18-holes Jeugdteam is in 2021 kampioen geworden, maar door de Corona perikelen is het team nog niet gehuldigd.

Op zondag 28 augustus a.s. worden de kampioensteams 2021 en 2022 gehuldigd. Dit vindt plaats tijdens de prijsuitreiking aan de Strokeplay kampioenen.

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]