Nieuws

IJmondiaan Business Club Competitie 2022

16 juni 2022

Inmiddels is de tweede Business Club wedstrijd achter de rug en zijn er nog vier wedstrijden te gaan. Daarnaast zal er nog een inhaal-wedstrijd ingepland worden. Dit zal in de reguliere maanden niet lukken, dus misschien wordt het november en maken we er een mooi evenement van.

Het weer was ons ook woensdag 1 juni goed gezind; een klein buitje bij de start en verder was het goed golfweer met een beetje wind.

Er deden 33 teams mee en velen bleven ook eten.  Het was weer ouderwets druk en erg gezellig in het clubhuis. Met de horeca wordt de lunch en het diner nog geëvalueerd.                                        John de Graaf heeft ook dit keer weer prachtige foto’s gemaakt. Er was veel aandacht voor actiefoto’s.

Dus wil je weten hoe je swing eruitziet. Kijk dan snel op de bijgaande link voor het resultaat.

Sfeerimpressie aan de hand van prachtige foto’s van John

Misschien denk je nu: “In mijn hoofd ziet het er heel anders uit”. Kunt u zich altijd aanmelden bij de Pro’s van De Heemskerkse Golfschool

 

Drie teams behaalden 37 punten. Gezien de all-tee start en de wedstrijdvorm, hanteren wij, dat bij een gelijke score de laagste gemiddeld wint.

De prijzen gingen naar:

Aannemersbedrijf J.M. Putter: Eerste prijs

NUWEA B.V.: Tweede prijs en derde prijs NUWEA B.V.

 

Op alle Par 3 holes waren neary’s te verdienen. Totaal stonden er 12 namen op de kaartjes.

De uiteindelijke winnaars ontvingen hiervoor  een mooie fles wijn.

Hole 5; Eric van Bree, Hole 8; Niels Zonneveld, Hole 13; Peter Visser, Hole 16; Patrick Rood.

Aankomende maand op 6 juli gaat de strijd verder.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]