Nieuws

Indeling Foursome during the Season 2024

9 mei 2024

Het is zover! Na een aantal jaar wordt dit jaar weer de Foursome during the Season gespeeld. De indeling is gemaakt. In tegenstelling tot voorgaande jaren worden de voorrondes dit jaar gespeeld in poules van 3 tot 4 koppels.

Na de poule fase volgt er een kwartfinale, halve finale en de finale.
De nummers 1 en 2 van de poules gaan  door naar de kwartfinale. Bij iedere wedstrijd moet er een winnaar zijn dus bij gelijke stand na 18 holes speelt u een play-off totdat er een winnaar is. De uitslag schrijft u op het schema dat beneden in het clubhuis komt te hangen.

De poulewedstrijden moeten voor 5 augustus gespeeld zijn.
Maak zelf afspraken met uw tegenstanders en geef de speeldag en tijdstip door bij de receptie, die uw wedstrijd invoert onder vermelding van Foursome. Dit kost u dan geen reservering.
De indeling van de wedstrijden na de poule fase volgt later.

DAMES DUBBEL:

POULE A
1. Patricia Hogerheijde/Ellen Crabbendam
2. Annelies Wanst/Margot Kick
3. Ineke Doornberg/Renee Wanst

POULE B
1. Carin Hofman/Sopha Khanthonghoa
2. Joke Wegewijs/Annelies Nieuwveld
3. Carol Alblas/Joke Jochems

POULE C
1. Maaike Molman/Nicky Schaap
2. Nicoline van Driel/Annelies Bouma
3. Jetty de Wit/Willy Tolhuijsen

POULE D
1. Monique Jeijsman/Anouk Blok
2. Britt Spaan/Pauline de Kok
3. Mieke van Twisk/Ineke Heeremans
4. Christel Portegies/Evelien Portegies

HEREN DUBBEL:

POULE A
1. Rick Baas/Patrick Snijder
2. Rick ter Heide/Michel van Aalzum
3. Cees Dubbelaar/Jan Heeremans

POULE B
1. King Tse/Kevin Li
2. Phil van Schaik/Tom Groen
3. Theo Koot/John Ludenhoff

POULE C
1. Hans Klijn/Cedric Klijn
2. Michel Molenaar/Frank Zwanenburg
3. Alphons Beentjes/Jacques Hogerheijde
4. Ruud Schoorl/Koos Klein

POULE D
1. Martin de Jong/Karel Sandor
2. Alex Been/Charles Wanst
3. Henk Wanst/Gerard Baas
4. Thijs Hageman/Daan van der Linde

GEMENGD DUBBEL:

POULE A
1. Maaike Molman/King Tse
2. Jetty de Wit/Alphons Beentjes
3. Renee Wanst/Jan Heeremans

POULE B
1. Sopha Khanthonghoa/Ado Hartenhof
2. Annelies Wanst/Alex Been
3. Ineke Doornberg/ Henk Wanst

POULE C
1. Carin Hofman/Martin de Jong
2. Nicoline van Driel/Peter van Driel
3. Mieke van Twisk/Cees Dubbelaar

POULE D
1. Annelies Bouma/Bob Gerritse
2. Anouk Blok/Tom Groen
3. Margot Kick/Joost de Ruijter

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

TPR hindernis “Boomvakken” Baan weer Q

17 mei 2024

De definitie van “Hindernis” zoals gemeld in de plaatselijke regels van de Heemskerkse Golfclub wordt uitgebreid met: “Alle niet gemaaide boomvakken zijn rode hindernissen en de grens van de hindernis is daar waar het gras wel gemaaid is (op rough hoogte).” Als die grens niet duidelijk is geldt de contour van het boomvak. Als een […]

Nieuws

25 mei Open Dag Heemskerkse Golfclub

13 mei 2024

Zaterdag 25 mei, van 10 tot 12 uur organiseren we als Heemskerkse Golfclub weer een open dag. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én deze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

9 mei 2024

Op zaterdag 29 en zondag 30 juni 2024 vindt het het finale weekend plaats van onze Clubkampioenschappen Matchplay.  U kunt zich vanaf vandaag t/m 25 mei inschrijven via E-Golf4U.  De wedstrijd kunt u vinden onder de speeldatum 29 juni.  Elk lid van de 18 holes baan van de Heemskerkse Golfclub met een exact handicap t/m […]