Nieuws

Jetty van Lieshout overleden

28 februari 2022

Tot ons groot verdriet hebben wij vernomen dat ons lid Jetty van Lieshout op 23 februari 2022 is overleden.

Wij wensen de familie en vrienden van Jetty ongelofelijk veel sterkte toe.

Namens de Heemskerkse Golfclub

Er is gelegenheid tot condoleren op maandagavond 28 februari van 19.00 tot 19.30 in de aula van uitvaartcentrum Eeken, Laan van Meerestein 10 te Beverwijk.

De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 1 maart om 13.00 uur in de aula van crematorium Yarden, Vergierdeweg 271 te Haarlem.

Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en het glas te heffen op het leven van Jetty.

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]