Nieuws

Jeugd 1 voor derde keer kampioen

8 november 2021

Na een viertal spannende wedstrijden is Jeugd 1 van de Heemskerkse Golfclub ook in 2021 kampioen geworden in de Hoofdklasse van de NGF-competitie. Die dit jaar na uitstel in 2020 eindelijk weer gespeeld mocht worden. In hun poule speelden ze tegen de Noordhollandse, Houtrak en de Zaanse Golfclub.

In 2018 promoveerde de jeugd van de Heemskerkse van de 2e klasse naar de 1e klasse. En in 2019 promoveerden ze zelfs naar de Hoofdklasse, waar ze dit jaar kampioen zijn geworden. Drie keer op rij winnen is een enorme prestatie. 3 spelers speelden alle 3 jaren mee: Yente, Ashwin en Cedric.

Ze krijgen de hartelijke felicitaties van de competitiecommissie en hun trotse golfpro Bob ter Punt.

Op de foto vlnr: Cedric, Mica, Yente en Ashwin.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]