Zondag 9 augustus was de NGF Familiedag.
Het zonovergoten weer bracht dit jaar 16 koppels naar de golfbaan.
Het was zoo leuk om de verschillende koppels te zien op de 18 holes baan:
opa en kleinzoon, man en vrouw, vader en zoon, broers, vader en dochter, vader en schoonzoon, schoondochter en schoonmoeder.
Alle koppels betaalden vooraf € 25,- voor het Joost Luiten Foundation. En zij ontvingen als dank een balletje, wat tees en een marker.
Uiteindelijk is er € 400,- opgehaald. Een mooi resultaat.
Om 12.00 uur gingen de eerste koppels de baan in om een Greensome wedstrijd te spelen. In elke flight speelde één team voor Europa (blauw) en één team voor Amerika (rood).
Dit werd gedaan om de Solheim Cup voor vrouwen te promoten, die dit jaar in Nederland zal plaats vinden bij golfclub De Goyer.
De uitslag werd 4-4, dus het eindigde in een gelijk spelletje op onze club.
Aangezien Nicoline geblesseerd was, ging zij met de buggy de baan in om ijsjes uit te delen aan de deelnemers. Dat werd, gezien de weersomstandigheid, zeer gewaardeerd. En daarnaast maakte zij een groepsfoto van de flights, ter herinnering.
In een Amerikaanse outfit genoten Michel van Aalzum met zijn zoon van een heerlijk waterijsje!
Nadat de laatste flight de score had ingevoerd kon de prijsuitreiking plaats vinden op het terras van De Negentiende.
De 1ste prijs bruto werd gewonnen door:
Fred van der Werff en Fred van der Werff (vader en zoon) met 85 slagen.
De 1ste prijs netto werd gewonnen door:
Hans Lindeman en Jesper Lute (opa en kleinzoon) met 43 punten.
Deze 2 koppels dingen mee voor een landelijke finale op 31 oktober 2026 op The Dutch.
De bijzondere verrichtingen werden gewonnen door:
Jesper Lute: neary op hole 8
Maaike Molman: neary op hole 13
Peter en Raymond Pelt: tweary op hole 4
Jan en Monique Jeijsman: tweary op hole 12
Jacob Anepool en de NGF hadden voor deze wedstrijd ook nog wat prijzen beschikbaar gesteld. Hartelijk dank hiervoor.
We kunnen als WeCo weer terug kijken op een geslaagde dag met veel blije gezichten. Vooral, omdat men ervan genoot om een wedstrijd samen met je familie te spelen. En daar doen we het voor!
WeCo