Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

23 juni 2022

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof

Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen.

Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers (36 teams) deelnemen aan deze wedstrijd.

Dus, als u nog wilt inschrijven, doe dat dan snel, want vol = vol.

Een team bestaat uit 3 personen. U kunt zich als team inschrijven via E-Golf4U.

 

Inschrijfgeld:

Het inschrijfgeld is € 20,- per persoon. Dat is inclusief koffie bij ontvangst en deelname aan de barbecue na afloop.

 

Spelregels in het kort:

Er starten per flight 2 teams, die elkaars markers zijn.

Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start.

 

Alle spelers slaan iedere hole af, vervolgens wordt door het team de beste van de 3 ballen gekozen om mee verder te spelen. Vanaf die positie slaan alle 3 spelers weer verder (zij droppen op een stoklengte van de gekozen positie hun eigen bal). Dit wordt herhaald, totdat er is uitgeholed.

Per team deelnemer mag maximaal 6 keer de eerste bal gekozen worden.

De wedstrijd wordt in Stableford gespeeld.

 

Heeft u nog vragen over deze wedstrijd, dan kunt u uiteraard de wedstrijdleiding benaderen.

 

Hartelijke groet,

Namens de WeCo

Tom Groen en Alphons Beentjes

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]