Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

23 juni 2022

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof

Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen.

Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers (36 teams) deelnemen aan deze wedstrijd.

Dus, als u nog wilt inschrijven, doe dat dan snel, want vol = vol.

Een team bestaat uit 3 personen. U kunt zich als team inschrijven via E-Golf4U.

 

Inschrijfgeld:

Het inschrijfgeld is € 20,- per persoon. Dat is inclusief koffie bij ontvangst en deelname aan de barbecue na afloop.

 

Spelregels in het kort:

Er starten per flight 2 teams, die elkaars markers zijn.

Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start.

 

Alle spelers slaan iedere hole af, vervolgens wordt door het team de beste van de 3 ballen gekozen om mee verder te spelen. Vanaf die positie slaan alle 3 spelers weer verder (zij droppen op een stoklengte van de gekozen positie hun eigen bal). Dit wordt herhaald, totdat er is uitgeholed.

Per team deelnemer mag maximaal 6 keer de eerste bal gekozen worden.

De wedstrijd wordt in Stableford gespeeld.

 

Heeft u nog vragen over deze wedstrijd, dan kunt u uiteraard de wedstrijdleiding benaderen.

 

Hartelijke groet,

Namens de WeCo

Tom Groen en Alphons Beentjes

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Harsveld Midsummer Night 2022

19 juni 2022

Harsveld Midsummer Night wedstrijd van 18 juni was ook dit jaar weer een groot evenement op onze, door de zon overgoten, golfbaan.   Om precies 13.00 uur startten 72 deelnemers onze mooie 18 holes baan. Door een juiste verdeling liepen de flights bijzonder snel door. De deelnemers waren om 17.30 uur weer terug op het terras en […]