Nieuws

Once upon a time in Heemskerk

11 juli 2022

Roof Managment’s Texas Scramble was een heel groot succes!

Op zaterdag 9 juli organiseerde De Heemskerkse voor haar leden een teamwedstrijd Texas Scramble. Tom Groen en Alphons Beentjes heetten de deelnemers welkom en er werd nogmaals kort uitleg gegeven over de wedstrijdvorm. De all-tee start voor 108 deelnemers (36 teams) was om 12.30 uur.
Onderweg kon er nog gestreden worden om neary’s (op elke Par 3 hole) en om een teamprijs op hole 18 (Nearest to the pin in 3 slagen).

Bij terugkomst werden de deelnemers verrast met een muzikale omlijsting van de barbecue. DJ Rene Lust (inmiddels geen onbekende meer op onze club) draaide gezellige muziek vanaf ongeveer 17.00 uur tot ca. 22.00 uur. Het was een zeer geslaagde dag. En voor de winnaars van de diverse prijzen was het natuurlijk een meer dan geslaagde dag. Zeker ook voor onze sponsor kon de dag niet meer stuk: Ado Hartenhof, nogmaals veel dank voor de sponsoring van deze geslaagde dag.

De neary’s waren voor:
Annelies Bouma: hole 5
Ben de Jonge: hole 8
Joke Mone: hole 13
Tom Groen: hole 16

 

De Nearest to the pin op hole 18 werd geslagen door het team van Joke Wegewijs, Annemieke Sauer en Simon van de Vlekkert.

 

De derde teamprijs ging naar het team van Henk Wanst, Renee Wanst, Gerard Baas.

 

De tweede teamprijs ging naar het team van Gert van Duin, Michel Molenaar, Frank Zwanenburg.

 

De eerste prijs was voor het team van Conrad Schavemaker, Rense Duursma en Peter Broerse.

Zij konden als echte Texaanse cowboys weer huiswaarts keren.
(Rense Duursma kon helaas niet aanwezig zijn bij de prijsuitreiking).

Het bleef nog lang gezellig druk in het clubhuis na deze zeer geslaagde dag!

Foto impressie van deze mooie dag

 

 

 

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]