Nieuws

Once upon a time in Heemskerk

11 juli 2022

Roof Managment’s Texas Scramble was een heel groot succes!

Op zaterdag 9 juli organiseerde De Heemskerkse voor haar leden een teamwedstrijd Texas Scramble. Tom Groen en Alphons Beentjes heetten de deelnemers welkom en er werd nogmaals kort uitleg gegeven over de wedstrijdvorm. De all-tee start voor 108 deelnemers (36 teams) was om 12.30 uur.
Onderweg kon er nog gestreden worden om neary’s (op elke Par 3 hole) en om een teamprijs op hole 18 (Nearest to the pin in 3 slagen).

Bij terugkomst werden de deelnemers verrast met een muzikale omlijsting van de barbecue. DJ Rene Lust (inmiddels geen onbekende meer op onze club) draaide gezellige muziek vanaf ongeveer 17.00 uur tot ca. 22.00 uur. Het was een zeer geslaagde dag. En voor de winnaars van de diverse prijzen was het natuurlijk een meer dan geslaagde dag. Zeker ook voor onze sponsor kon de dag niet meer stuk: Ado Hartenhof, nogmaals veel dank voor de sponsoring van deze geslaagde dag.

De neary’s waren voor:
Annelies Bouma: hole 5
Ben de Jonge: hole 8
Joke Mone: hole 13
Tom Groen: hole 16

 

De Nearest to the pin op hole 18 werd geslagen door het team van Joke Wegewijs, Annemieke Sauer en Simon van de Vlekkert.

 

De derde teamprijs ging naar het team van Henk Wanst, Renee Wanst, Gerard Baas.

 

De tweede teamprijs ging naar het team van Gert van Duin, Michel Molenaar, Frank Zwanenburg.

 

De eerste prijs was voor het team van Conrad Schavemaker, Rense Duursma en Peter Broerse.

Zij konden als echte Texaanse cowboys weer huiswaarts keren.
(Rense Duursma kon helaas niet aanwezig zijn bij de prijsuitreiking).

Het bleef nog lang gezellig druk in het clubhuis na deze zeer geslaagde dag!

Foto impressie van deze mooie dag

 

 

 

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Fairway Golftravel Par 3 Inloopwedstrijd maandag 25 juli 2022.

10 augustus 2022

41 enthousiaste golfers stonden weer paraat om hun balletjes te slaan op de Par3 wedstrijd van maandag 25 juli. Om 17.20 uur vertrok de eerste flight. De wind vormde vandaag een echte uitdaging. Windkracht 4 zei het weerbericht maar het voelde als 5 of 6. Toch waren er hele mooie dingen te zien. Een afslag […]

Nieuws

Ladies day 19 juli

Op dinsdag 19 juli stond de jaarlijkse ‘Ladies’ day’ op de planning, dit keer georganiseerd door Marie Jose Bovelander, Tineke Sikkens en Tineke Groen. Ik zeg jaarlijks, maar de laatst gespeelde was in 2019, dus weer even geleden. Ook dit jaar zat het niet mee, was het de afgelopen twee jaren corona dat roet in […]

Nieuws

Superscores!

9 augustus 2022

bij wedstrijd van Notariskantoor Van Duin   Zaterdag 6 augustus is de 6e maandbeker wedstrijd gespeeld, gesponsord door Gert van Duin van Notariskantoor Van Duin. De weersomstandigheden voor een mooi rondje golf waren perfect. De baan lag er prachtig bij en vanwege het droge weer rolden de ballen verder, dan je voor mogelijk zou houden. Kortom, […]