Nieuws

Once upon a time in Heemskerk

11 juli 2022

Roof Managment’s Texas Scramble was een heel groot succes!

Op zaterdag 9 juli organiseerde De Heemskerkse voor haar leden een teamwedstrijd Texas Scramble. Tom Groen en Alphons Beentjes heetten de deelnemers welkom en er werd nogmaals kort uitleg gegeven over de wedstrijdvorm. De all-tee start voor 108 deelnemers (36 teams) was om 12.30 uur.
Onderweg kon er nog gestreden worden om neary’s (op elke Par 3 hole) en om een teamprijs op hole 18 (Nearest to the pin in 3 slagen).

Bij terugkomst werden de deelnemers verrast met een muzikale omlijsting van de barbecue. DJ Rene Lust (inmiddels geen onbekende meer op onze club) draaide gezellige muziek vanaf ongeveer 17.00 uur tot ca. 22.00 uur. Het was een zeer geslaagde dag. En voor de winnaars van de diverse prijzen was het natuurlijk een meer dan geslaagde dag. Zeker ook voor onze sponsor kon de dag niet meer stuk: Ado Hartenhof, nogmaals veel dank voor de sponsoring van deze geslaagde dag.

De neary’s waren voor:
Annelies Bouma: hole 5
Ben de Jonge: hole 8
Joke Mone: hole 13
Tom Groen: hole 16

 

De Nearest to the pin op hole 18 werd geslagen door het team van Joke Wegewijs, Annemieke Sauer en Simon van de Vlekkert.

 

De derde teamprijs ging naar het team van Henk Wanst, Renee Wanst, Gerard Baas.

 

De tweede teamprijs ging naar het team van Gert van Duin, Michel Molenaar, Frank Zwanenburg.

 

De eerste prijs was voor het team van Conrad Schavemaker, Rense Duursma en Peter Broerse.

Zij konden als echte Texaanse cowboys weer huiswaarts keren.
(Rense Duursma kon helaas niet aanwezig zijn bij de prijsuitreiking).

Het bleef nog lang gezellig druk in het clubhuis na deze zeer geslaagde dag!

Foto impressie van deze mooie dag

 

 

 

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Heemskerkse Masters 2023

1 oktober 2023

Afgelopen zaterdag 30 september namen 32 genodigden deel aan de Heemskerkse Masters 2023. Zij waren uitgenodigd, omdat zij door hun commissie waren opgegeven als kampioen van een clubwedstrijd of winnaar van een qualifying wedstrijd. Het weer was geweldig op deze laatste zaterdag van september en de baan lag er prachtig bij. In het clubhuis kon […]

Nieuws

U kunt weer scoren!

28 september 2023

Wat wordt hole 12 prachtig hè?! Wat een uitdagende hole gaat dit worden. Helaas houden wij de hole in overleg met de baancommissie, HARECO en de manager nog gesloten om beschadiging te voorkomen. Toch qualifying! De NGF heeft dispensatie verleend aan de Heemskerkse om Qualifying ronden te spelen over 18 holes onder de volgende voorwaarden: […]

Nieuws

Nieuwe driving range ballen, dankzij TechResources.

27 september 2023

Afgelopen dinsdag hebben we alle driving range ballen vervangen voor nieuwe Nassau Range two ballen; kwalitatief hoogwaardige ballen waarmee we weer jaren vooruit kunnen.  Cyril Swart en Jan Stravers van TechResources hadden als sponsor uiteraard de primeur om de eerste ballen van de afslagmat te laten vertrekken. En dat ging ze, als ervaren golfers, vanzelfsprekend […]