Nieuws

Once upon a time in Heemskerk

11 juli 2022

Roof Managment’s Texas Scramble was een heel groot succes!

Op zaterdag 9 juli organiseerde De Heemskerkse voor haar leden een teamwedstrijd Texas Scramble. Tom Groen en Alphons Beentjes heetten de deelnemers welkom en er werd nogmaals kort uitleg gegeven over de wedstrijdvorm. De all-tee start voor 108 deelnemers (36 teams) was om 12.30 uur.
Onderweg kon er nog gestreden worden om neary’s (op elke Par 3 hole) en om een teamprijs op hole 18 (Nearest to the pin in 3 slagen).

Bij terugkomst werden de deelnemers verrast met een muzikale omlijsting van de barbecue. DJ Rene Lust (inmiddels geen onbekende meer op onze club) draaide gezellige muziek vanaf ongeveer 17.00 uur tot ca. 22.00 uur. Het was een zeer geslaagde dag. En voor de winnaars van de diverse prijzen was het natuurlijk een meer dan geslaagde dag. Zeker ook voor onze sponsor kon de dag niet meer stuk: Ado Hartenhof, nogmaals veel dank voor de sponsoring van deze geslaagde dag.

De neary’s waren voor:
Annelies Bouma: hole 5
Ben de Jonge: hole 8
Joke Mone: hole 13
Tom Groen: hole 16

 

De Nearest to the pin op hole 18 werd geslagen door het team van Joke Wegewijs, Annemieke Sauer en Simon van de Vlekkert.

 

De derde teamprijs ging naar het team van Henk Wanst, Renee Wanst, Gerard Baas.

 

De tweede teamprijs ging naar het team van Gert van Duin, Michel Molenaar, Frank Zwanenburg.

 

De eerste prijs was voor het team van Conrad Schavemaker, Rense Duursma en Peter Broerse.

Zij konden als echte Texaanse cowboys weer huiswaarts keren.
(Rense Duursma kon helaas niet aanwezig zijn bij de prijsuitreiking).

Het bleef nog lang gezellig druk in het clubhuis na deze zeer geslaagde dag!

Foto impressie van deze mooie dag

 

 

 

 

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

The EziGolf Tourer experience!

23 maart 2023

Wat was ik blij dat ik uit voorzorg een Ezigolf tourer, die tijdelijk ter promotie bij HGC staan, gereserveerd had. Als Par3-lid had ik mij ingeschreven voor de Buggy Battle op 18 maart jl. Een mooie gelegenheid om voor het goede doel ook eens mijn golfvaardigheid op de grote baan (hole 1 t/m 9) te […]

Nieuws

Zaterdag 25 maart Open Dag Heemskerkse Golfclub

Op zaterdag 25 maart, van 10 tot 12 uur organiseren we op de Heemskerkse Golfclub weer een open dag. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met de golfsport en onze gezellige golfclub. Uiteraard leren we iedereen de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraar staan klaar) en vertellen we van […]

Nieuws

Volle bak bij de Buggy Battle

De handicartcommissie had het er maar druk mee om de nodige bekendheid te geven aan de Buggy Battle. Een gelukkige inval van een van de leden bracht redding. Er werden tijdens de Valentine ochtend uitnodigingen uitgedeeld en verder kreeg iedere andere belangstellende een brief. Het werd helemaal prachtig toen de managers van de club opperden […]