Nieuws

Onderhoud oefengreens vanaf 8 november

4 november 2021

Vanaf maandag 8 november is de chipping green een week gesloten i.v.m. onderhoudswerkzaamheden. Dit doen we om de kwaliteit van de green gedurende het gehele winterseizoen goed te houden. Een week later is de pitching green aan de beurt en de week daarna de putting green.

De planning ziet er als volgt uit:

  • 8 t/m 14 november: sluiting chipping green
  • 15 t/m 21 november: sluiting pitching green
  • 22 t/m 28 november: sluiting putting green

De greenkeepers zullen de greens ook zichtbaar afsluiten. Gelieve hier dan ook rekening mee te houden.

Bij voorbaat dank voor je begrip.

Namens de baancommissie en het management

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]