Nieuws

Ons clubmagazine. Ontvangt u dat?

5 augustus 2023

Ons bereiken berichten, dat sommige leden het maandelijkse clubmagazine niet ontvangen en daardoor relevante clubinformatie missen. Dit zou niet mogen, want het clubmagazine wordt speciaal voor onze leden gemaakt.
Iedere maand wordt het clubmagazine  via e-mail naar alle leden gezonden. Ontvangt u het niet, dan kan dit drie oorzaken hebben:

  1. De e-mail met het magazine komt in uw SPAMbox;
  2. Uw e-mailadres zit niet in Mailchimp; het programma waarmee het verzonden wordt;
  3. De Heemskerkse beschikt niet over uw juiste e-mailadres.

Donderdag 3 augustus wordt het clubmagazine van augustus naar onze leden verzonden. Ook zal op onze schermen in het clubhuis en op de website gemeld worden dat het clubmagazine naar de leden verzonden is en in het ledengedeelte van onze website staat.

Mocht u het clubmagazine niet in uw inbox ontvangen, doe dan het volgende:
Check of het clubmagazine in uw spambox zit. Is dit niet het geval, neem dan contact op met het secretariaat of management en geeft uw juiste e-mailadres door. Wij kunnen dan kijken of uw e-mailadres goed in onze systemen zit.

Houd dus uw inbox deze week in de gaten en meld ons svp als u het magazine niet ontvangt.

Bij voorbaat dank.

Namens de redactie,
Rob Simoons

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Heemskerkse Masters 2023

1 oktober 2023

Afgelopen zaterdag 30 september namen 32 genodigden deel aan de Heemskerkse Masters 2023. Zij waren uitgenodigd, omdat zij door hun commissie waren opgegeven als kampioen van een clubwedstrijd of winnaar van een qualifying wedstrijd. Het weer was geweldig op deze laatste zaterdag van september en de baan lag er prachtig bij. In het clubhuis kon […]

Nieuws

U kunt weer scoren!

28 september 2023

Wat wordt hole 12 prachtig hè?! Wat een uitdagende hole gaat dit worden. Helaas houden wij de hole in overleg met de baancommissie, HARECO en de manager nog gesloten om beschadiging te voorkomen. Toch qualifying! De NGF heeft dispensatie verleend aan de Heemskerkse om Qualifying ronden te spelen over 18 holes onder de volgende voorwaarden: […]

Nieuws

Nieuwe driving range ballen, dankzij TechResources.

27 september 2023

Afgelopen dinsdag hebben we alle driving range ballen vervangen voor nieuwe Nassau Range two ballen; kwalitatief hoogwaardige ballen waarmee we weer jaren vooruit kunnen.  Cyril Swart en Jan Stravers van TechResources hadden als sponsor uiteraard de primeur om de eerste ballen van de afslagmat te laten vertrekken. En dat ging ze, als ervaren golfers, vanzelfsprekend […]