Nieuws

Ook benieuwd naar de stand van de Matchplay kampioenschappen 2024?

29 juni 2024

Op zondag 30 juni worden de finales van onze Clubkampioenschappen Matchplay gespeeld.

Om 9.00 uur en 9.10 worden de halve finales gespeeld van de heren <50
Alex Been – Rick Boots
Cedric Klijn – Martin de Jong

Om 13.30 uur spelen in de dames finale:
Patricia Hogerheijde – Maaike Molman

Om 13.40 spelen in de heren senioren finale:
Tom Groen – Peter Boudewijn

Om 13.50 uur start de finale van de heren < 50:
(Op dit moment is nog onbekend wie de finalisten zijn).

Iedereen is van harte welkom om finales van de dames, heren senioren en heren <50 bij te wonen!

Na afloop worden naast de winnaars van het Matchplay clubkampioenschap, ook de kampioenen van de NGF competities 2024 gehuldigd.
Een exact tijdschip van de huldiging van onze kampioenen kan nu nog niet gegeven worden, maar reken er op, dat de huldigingen tussen ca. 17.30 uur en ca. 18.30 uur plaatsvindt.

Wij rekenen op een gezellig druk terras!!

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]