Nieuws

Par 3 soepwedstrijd 12 december 2021

20 december 2021

Het aantal inschrijvingen was weer overweldigend, zodat we om half twaalf en om half twee een flight hadden. Helaas was het regenachtig en hebben een aantal deelnemers zich afgemeld. Maar zoals we gewend zijn ook van de maandagavond inloop was het om kwart over elf bijna droog en zijn 25 enthousiaste deelnemers gestart. Om half twee is de 2e flight met 13 deelnemers gestart. Er waren ook deelnemers die het niet verantwoord vonden om te gaan golfen maar in het restaurant zijn gebleven en na afloop gezellig soep hebben gegeten.

De Par 3 baan werd als zwaar en nat ervaren door de deelnemers, maar het enthousiasme was er niet minder om.

De uitslag van de flight om half twaalf :

  • 1e Annette Hildering 20 punten
  • 2e Maik Blackstone 15 punten
  • 3e Wouter Peper met 15 punten

Tim Hildering heeft de prijsuitreiking niet afgewacht, waardoor hij zijn 3e prijs en de birdie is misgelopen.

De uitslag van de flight om half twee :

  • 1e Patrick Hoedjes 19 punten
  • 2e Frans Wortel 18 punten
  • 3e Irma Wolters 17 punten

De 1ste prijs krijgt de negen holes ronde kaart voor de grote baan, gesponsord door de Heemskerkse, de 2e plaats krijgt een paraplu gesponsord door Alfen. De 3e plaats kreeg ballen gesponsord door Soelaas Milieubeheer (Bert Stuive).

Na afloop van de wedstrijden hadden we een heerlijk soepbuffet wat door Mr T op een gezellige winterkraam was uitgestald. We hadden de keuze uit Paddenstoelen crème soep of Tomatensoep.

De nazit van beide wedstrijden was weer erg gezellig en de soep smaakte  goed.

We hebben nog met een groepje de laatste rondjes van de Formule 1 bekeken en zijn uit ons dak gegaan nadat Max wereldkampioen is geworden!!

Al met al was het een heel gezellige dag en we hopen jullie op 23 januari 2022 weer te zien bij de all tee wintersoep wedstrijd.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Communicatieweg afgesloten 21 september

18 september 2026

Komende maandag, 21 september, wordt de Communicatieweg afgesloten tussen de rotonde en de brug over de A9. Dit kan voor overlast zorgen. Mocht u gebruik maken van dit stukje Communicatieweg hier gelieve rekening mee te houden zodat u toch op tijd op de baan bent om, op het tijdstip van uw starttijd, te starten.

Nieuws

Driving range even gesloten i.v.m. extra maaironde

16 september 2026

In verband met een extra maaironde is de driving range donderdagavond 17 september vanaf 19.30 uur tot vrijdagochtend 18 september 9.00 uur gesloten. Excuses voor het ongemak.

Nieuws

Geslaagd nieuwe leden event

Een geslaagde en gezellige zaterdagmiddag op de golfbaan. Tijdens het Nieuwe Ledenwedstrijd Event kwamen 13 deelnemers samen voor een ontspannen ronde par‑3 en Championship Course, georganiseerd door de Ledencommissie. Het weer was goed, er hing een fijne sfeer en de nieuwe leden maakten op een laagdrempelige manier kennis met elkaar, met de club en ook […]