Nieuws

PAR3 Fairway golftravel maandagavond inloop 17 april 2024

19 juni 2024

Het weer van de afgelopen weken op de maandagavond vertoont opvallende gelijkenis met het golfspel. De ene keer is het goed. De andere keer wat minder. Het weer doet dat echter in wat extremere vormen dan over het algemeen ons golfspel. Van zonnig, warm, in T-shirt de baan op tot onweer, slagregens en harde wind. Die uitersten vragen heel wat aanpassingsvermogen van ons golfers. Wij horen toch immers ook tot het “doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg” volkje?

Vanavond zaten we gelukkig weer een keer aan de goede kant.

Een uitgelopen ziekenhuisbezoek van de wedstrijdleiding zorgde bijna nog voor een valse start, maar dit werd gelukkig vakkundig opgevangen door twee oud-collega’s. Dat ze de routine nog lang niet verleerd zijn bleek wel, want alles liep op rolletjes. Super bedankt Rina en Bea!

Zij hadden alleen geen toegang tot de PAR3 kast zodat we het vandaag helaas zonder neary’s en tweary’s moesten doen. Dit bleek geen enkele belemmering voor de deelnemers, want er werk flink gescoord. De volledige top 15 lag binnen 4 punten van elkaar. Behalve….

De poedelprijs was vanavond voor Peter, maar hier hoort natuurlijk ook de clinic van onze golfpro Jos bij. Erg leuk weet ik uit eigen ervaring!

Jacob pakte nog even een birdy mee. Kees en Maaike eidigden met een gelijk aantal punten, maar de ‘matching cards’ waren vanavond in het voordeel van Kees.

Maar de winnaar van vanavond was Mira. Zij liet met 2 birdies en prachtige kaart maar liefst 25 punten noteren en hield daarmee de rest van het deelnemersveld ver achter zich. Over uitersten gesproken…

 

Met vriedelijke groet,

PAR3 commissie.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]