Nieuws

Par3 Fairway golftravel maandagavond inloop 26 juni 2023

29 juni 2023

De weergoden zijn ons nog steeds goed gezind. Het waren uitstekende weersomstandigheden om de Par3 Weidelus te verkennen. Jammer dat de opkomst van de P3 leden wat achterblijft t.o.v. vorig seizoen. Zal misschien het mooie weer zijn, maar het blijft koffiedik kijken. Volgende week 3 juli staat de rabbit weer voor de deur en kunnen we weer de 9 holes grote baan lopen, wel vanaf de oranje T afslag maar dat mag de pret niet drukken.

Voor de goede gang van zaken vermelden wij toch even, dat wanneer een deelnemer of deelneemster na de wedstrijd te hebben gespeeld naar huis gaat, hij of zij GEEN dagprijzen zal krijgen. Wij als commissie hopen, dat als je kans hebt op één van de dagprijzen, je blijft tot na de prijsuitreiking.

Winnaar werd Ferry de Boer met 21 punten en nam de 9 holes grote baan kaart in ontvangst, met 20 punten MC als tweede stond Tom van Essen te wachten op het worstenpakket van slager Brantjes en de derde prijs met 20 MC punten, goed voor een vruchtenslof naar keuze van bakker Klees, ging naar Natalie van Hoof.

Bijzondere verrichtingen; birdies door Ferry de Boer en Martine Dudink en de neary op hole1 ging bij de dames naar Natalie van Hoof en bij de heren naar Ferry de Boer.

De “aanmoedigingsprijs” het golfregelboekje ging naar Cor Beentjes .

Pubquiz ging deze avond over regelgeving, er is nog werk te doen gezien de uitslagen.

De pubquiz voor de rabbit wedstrijd op 3 juli gaat over “RABBITS”

Daarna nog gezellig napraten en de daarbij behorende versnaperingen.

Tot volgende week

De Par3 commissie

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]