Nieuws

Par3 Fairway golftravel maandagavond inloop 26 juni 2023

29 juni 2023

De weergoden zijn ons nog steeds goed gezind. Het waren uitstekende weersomstandigheden om de Par3 Weidelus te verkennen. Jammer dat de opkomst van de P3 leden wat achterblijft t.o.v. vorig seizoen. Zal misschien het mooie weer zijn, maar het blijft koffiedik kijken. Volgende week 3 juli staat de rabbit weer voor de deur en kunnen we weer de 9 holes grote baan lopen, wel vanaf de oranje T afslag maar dat mag de pret niet drukken.

Voor de goede gang van zaken vermelden wij toch even, dat wanneer een deelnemer of deelneemster na de wedstrijd te hebben gespeeld naar huis gaat, hij of zij GEEN dagprijzen zal krijgen. Wij als commissie hopen, dat als je kans hebt op één van de dagprijzen, je blijft tot na de prijsuitreiking.

Winnaar werd Ferry de Boer met 21 punten en nam de 9 holes grote baan kaart in ontvangst, met 20 punten MC als tweede stond Tom van Essen te wachten op het worstenpakket van slager Brantjes en de derde prijs met 20 MC punten, goed voor een vruchtenslof naar keuze van bakker Klees, ging naar Natalie van Hoof.

Bijzondere verrichtingen; birdies door Ferry de Boer en Martine Dudink en de neary op hole1 ging bij de dames naar Natalie van Hoof en bij de heren naar Ferry de Boer.

De “aanmoedigingsprijs” het golfregelboekje ging naar Cor Beentjes .

Pubquiz ging deze avond over regelgeving, er is nog werk te doen gezien de uitslagen.

De pubquiz voor de rabbit wedstrijd op 3 juli gaat over “RABBITS”

Daarna nog gezellig napraten en de daarbij behorende versnaperingen.

Tot volgende week

De Par3 commissie

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]