Nieuws

Rabbitwedstrijd 1 mei Par3 MAC grote baan 9 holes

3 mei 2023

Om met de woorden van ome Joop uit de Dik voor Mekaar show te beginnen,

NEE………..NOU IS DIE MOOI !!!!!!!

Zo was ook de eerste rabbit wedstrijd van de Par3.

Met de ondersteuning van de diverse “rabbits” speelden de 58 deelnemers om de prijzen.

Het weer was ons, in eerste begin, bijzonder gunstig gezind, een bleek zonnetje en een aangenaam temperatuurtje. Later in de wedstrijd kwam er toch een vervelende koude zeewind de deelnemers testen. De jassen kwamen tevoorschijn en menigeen kwam met “koude jatten “ binnen. Dat nam geen zins de pret en gezelligheid weg om zich te buigen over de pubquiz met vragen over reglement en etiquette.

Onder het genot van het bitterballetje werden de uitslagen bekend gemaakt.

 

Eerste prijs: 9 holes kaart grote baan HGC

Tweede prijs: worstpakket van slagerij Brantjes te Beverwijk

Derde prijs : vruchtenslof naar keuze bij bakkerij Klees te Beverwijk

Winnaar pubquiz: eeuwige roem voor 1 week.  Flight 14; Willem, Margreet en Cor.

 

Winnaars van de 1e. 9 holes zijn :

* 1e. prijs Hans Coenen met 21 punten,

* 2e. werd Pauline Blackstone met 20 punten en als

* 3e. eindigde Ronica Neefkens op MC met 19 punten.

De 2e. 9 holes prijswinnaars zijn:

* 1e. prijs Mieke Lust met 18 punten MC,

* 2e. werd Chris Jobse met 18 punten en als

* 3e. eindigde Frans Buurman met 14 punten.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]