Nieuws

Slagerij John de Roode zorgde voor een heerlijke Pinksterdag!

30 mei 2023

Op Tweede Pinksterdag is de 3de maandbeker wedstrijd gespeeld, die (inmiddels traditioneel) gesponsord werd door Slagerij John de Roode uit Heemskerk. Ook dit jaar hebben John en Sjaninka weer voor prachtige èn heerlijke prijzen gezorgd.

Aan de wedstrijd deden 65 enthousiaste leden mee. Zij hebben kunnen genieten van het mooie weer, onze prachtige baan en de snelle greens. Na afloop stroomde het terras vol en werd er gezellig nagezeten met een hapje en een drankje, in afwachting van de prijsuitreiking door Tom Groen en Ria Vree. Ook de sponsorflight heeft genoten van deze wedstrijddag.

 

Uitslag heren:

1: John de Graaf met 38 punten

2: Jan van Weelden met 36 punten

3: Henk Hildering met 35 punten

 

Uitslag dames:

1: Pauline de Kok met 41 punten (mc)

2: Anneke de Haan met 41 punten

3: Thew Khanthonghoa met 40 punten

 

Omdat Pauline met 41 punten overall winnaar werd, mag zij haar auto in de maand juni parkeren op de speciale parkeerplaats. De doosjes WeCo jubileum balletjes werden dit keer uitgedeeld aan Pauline, Anneke en Thew.

Uiteraard waren er tijdens deze wedstrijd ook prijzen te winnen voor de speciale verrichtingen:

Tweary hole 4: Herman Gerrits
Neary hole 5: Tom Groen
Neary hole 8: Alphons Beentjes
Neary hole 13: Hermine de Wit
Neary hole 16: Richard Harmens

John de Graaf heeft weer mooie foto’s gemaakt. Klik op onderstaande link om alle foto’s te zien.

https://drive.google.com/drive/folders/1biORNLHDo13Nqily_GyhLZgucITCqkgm

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]