Nieuws

Start Vrijdag Avond Competitie 7 april!

22 maart 2023

De dagen worden langer en de vogeltjes zingen dat het een lieve lust heeft.

Kortom tijd voor de vrijdag avond competitie! (VAC)

Op vrijdagavond 7 april start de VAC. Een gezellige en sportieve manier om het weekend te beginnen.

De starttijden zijn van 16.30 uur t/m 18.30 uur.  Inschrijven kan via E-Golf4U. Voor de start aanmelden bij de wedstrijdtafel, waar ook de mogelijkheid is om in te schrijven.

De inleg voor deze competitie is 2 Euro contant.

Naast de diverse prijzen verzorgt de horeca een aantrekkelijk VAC menu. (vlees, vis vega)

U kunt vooraf bij de wedstrijdtafel intekenen op het gewenste menu.

De competitie wordt op 1 september afgesloten. Daarover later meer.

 

Nieuw voor de vrijdagavond is de aanwezigheid van de golfprofessional Jos Douwma!

Op welke manier hij de vrijdag avond competitie gaat versterken blijft nog een verrassing. Schrijf je daarom snel in voor de eerste vrijdagavond op 7 april dan hoor je wat Jos voor ons allemaal kan betekenen.

 

Met vriendelijke groeten de Vrijdag Avond Commissie.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]