Nieuws

Start winterinloop 2021-2022

14 oktober 2021

Beste golfers,

7 november start De winterinloop. Elke zondagochtend, weer of geen weer, met elkaar gezellig een balletje slaan. 9 of 18 holes en OVERAL plaatsen. Golfend de winter door!!! tot en met 6 maart.

En laten we in godsnaam hopen dat Corona ons op geen enkele manier de voet gaat dwarszitten.

  • INSCHRIJVEN: Inschrijven kan vanaf 09.30 uur tot 10.30 uur aan de wedstrijdtafel
  • KOSTEN: 3 euro
  • STARTTIJDEN: 10.00 tot 11.30 uur
  • WEDSTRIJDLEIDING: Henk Wanst (06-57419080) en Tom Groen (06-10573785)
  • PRIJZEN: Dat is nog een verrassing

Zeker is wel 4 x een neary.

  • SCOREKAARTEN: Invullen via e-golf (wedstrijden zijn NQ)
  • KLASSEMENT: Er zal een klassement worden bijgehouden over de gehele Winterinloop. De beste 10 kaarten Dames en beste 10 kaarten Heren.

Sponsors:     

  • ANNU Beverwijk
  • WIBA
  • KUUK/vanderMeij

Graag zien wij jullie zondag 7 november.

De Winterinloopcommissie
Gé Groen

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]