Nieuws

TEXAS SCRAMBLE TEAMWEDSTRIJD ROOF MANAGEMENT

19 juli 2023

TEXAS SCRAMBLE TEAMWEDSTRIJD ROOF MANAGEMENT WEER GROOT SUCCES.

Op zaterdag 15 juli werd de Texas Scramble Teamwedstrijd gespeeld, wederom gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof. Ado, dank daarvoor en zoals gemeld tijdens de prijsuitreiking hopen we volgend jaar weer op je steun!

Deze wedstrijd begint uit te groeien tot een groot clubevenement met dit jaar liefst 99 deelnemers. Uiteraard gelijktijdig startend op alle holes, in flights bestaande uit twee teams van drie spelers/speelsters met een ¾ kwart HCP verrekening. Een drukte van belang, maar zonder onvertogen woord want gezelligheid staat deze dag voorop. Om 12 uur precies werd er gestart onder goede weersomstandigheden en op een prima baan. Een woord van dank voor alle opruimers van de Poly stormschade is wel op z’n plaats, dat is echt een megaklus geweest. Helaas bleken de weersvoorspellingen deze dag akelig goed te kloppen, want de voorspelde regen vanaf 16.15 kwam inderdaad. En wel met bakken tegelijk. Daar waren we met z’n allen niet echt op gekleed. Maar ook dat mocht de pret niet drukken. Dan maar binnen opdrogen en borrelen. Gevolgd door de door Sjeff georganiseerde barbecue (onder de tent op het terras). Het eten was van het niveau dat we inmiddels van ze gewend zijn: prima verzorgd dus.

En uiteraard werd er gestreden om mooie prijzen. Met de volgende winnaars:

Neary’s: Hans Rosenberg, René ten Berge, Henk Wanst en Eric Jan Schuddeboom (1 cm af van een hole in one….).

De derde prijs werd met 61 punten gewonnen door Annelies Bouma, Ron Wollrabe en Hans Rosenberg.

Met 60 punten werden Gerard Bakkum, Henk van Tunen en Stephan Keizer tweede.

En de 2023 winnaars zijn Richard Harmens, Bart Bartelds en René ten Berge, die als enige team met 59 punten onder de 60 wisten te scoren. Een puike prestatie met een team playing handicap van 11.

We hebben nu alweer zin in 2024!

De WeCo

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]