Nieuws

TEXAS SCRAMBLE TEAMWEDSTRIJD ROOF MANAGEMENT

19 juli 2023

TEXAS SCRAMBLE TEAMWEDSTRIJD ROOF MANAGEMENT WEER GROOT SUCCES.

Op zaterdag 15 juli werd de Texas Scramble Teamwedstrijd gespeeld, wederom gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof. Ado, dank daarvoor en zoals gemeld tijdens de prijsuitreiking hopen we volgend jaar weer op je steun!

Deze wedstrijd begint uit te groeien tot een groot clubevenement met dit jaar liefst 99 deelnemers. Uiteraard gelijktijdig startend op alle holes, in flights bestaande uit twee teams van drie spelers/speelsters met een ¾ kwart HCP verrekening. Een drukte van belang, maar zonder onvertogen woord want gezelligheid staat deze dag voorop. Om 12 uur precies werd er gestart onder goede weersomstandigheden en op een prima baan. Een woord van dank voor alle opruimers van de Poly stormschade is wel op z’n plaats, dat is echt een megaklus geweest. Helaas bleken de weersvoorspellingen deze dag akelig goed te kloppen, want de voorspelde regen vanaf 16.15 kwam inderdaad. En wel met bakken tegelijk. Daar waren we met z’n allen niet echt op gekleed. Maar ook dat mocht de pret niet drukken. Dan maar binnen opdrogen en borrelen. Gevolgd door de door Sjeff georganiseerde barbecue (onder de tent op het terras). Het eten was van het niveau dat we inmiddels van ze gewend zijn: prima verzorgd dus.

En uiteraard werd er gestreden om mooie prijzen. Met de volgende winnaars:

Neary’s: Hans Rosenberg, René ten Berge, Henk Wanst en Eric Jan Schuddeboom (1 cm af van een hole in one….).

De derde prijs werd met 61 punten gewonnen door Annelies Bouma, Ron Wollrabe en Hans Rosenberg.

Met 60 punten werden Gerard Bakkum, Henk van Tunen en Stephan Keizer tweede.

En de 2023 winnaars zijn Richard Harmens, Bart Bartelds en René ten Berge, die als enige team met 59 punten onder de 60 wisten te scoren. Een puike prestatie met een team playing handicap van 11.

We hebben nu alweer zin in 2024!

De WeCo

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]