Nieuws

Tweede businessclubdag weer groot succes!

15 mei 2023

Mike Korver als Beat the Pro op de Heemskerk Businessclub

Woensdag 3 mei was alweer de 2de wedstrijd van de Heemskerkse Businessclub om de IJmondiaan-trofee.   Het was weer een prachtige zonnige dag en de golfbaan lag er prachtig bij.

Deze keer ook weer een bijzonder element aan deze dag toegevoegd, een “Beat The Pro” wedstijd met de Pro Mike Korver op hole 8. Mike sloeg als eerste af en wie met zijn afslag dichter bij de hole lag dan de Pro heeft hem verslagen en kreeg een prijsje. Van de ca. 64 deelnemers werd hij door 7 spelers verslagen.

Na afloop van de wedstrijd gaf Mike Korver uitleg over zijn ambities en wat ervoor nodig is om  zijn doelen te bereiken.  Hiervoor kan hij ondersteuning door middel van sponsring goed gebruiken. Wil je hem ondersteunen kijk dan op zijn website  Mike Korver 🏌️‍♂️ | Golfprofessional

Helaas deze keer geen sponsor van de dag.  Maar er is wel een nieuwe sponsor voor de Driving-range ballen. Ons BC-lid Tech Resources gaat dit verzorgen, de ballen zijn besteld, dus binnenkort meer over deze belangrijke sponsor.

Heb je de ambitie om een keer sponser van de dag te zijn neem dan contact met ons op dan kunnen we samen kijken hoe wij daar invulling aan kunnen geven.

De wedstrijd van vandaag is goed verlopen, de sfeer in de baan, op het terras en clubhuis was weer bijzonder goed en erg gezellig.

Er waren weer prijzen te verdelen, de neary’s gingen deze keer naar:

Hole 5: Tom Admiraal,

Hole 8:  Martijn Mackenzie,

Hole 13: Freek Poldervaart,

Hole 16: Ingrid Schilder.

De derde prijs was voor:

De Oranje Leeuw Golf met Britt Timmerman en Martijn MacKenzie

De tweede prijs was voor:

KUUK met  Gé Groen en  Piet Kleijne

De eerste prijs ging naar:

Oomen & Sweep Advocaten met Harry Oomen en Peter Starink

Het was weer een prachtige dag met een mooie lunch en heerlijk dinerbuffet door Sjeff.

De bediening was uitstekend.

   

De  foto’s door John de Graaf, zie  link, 2023-05-03 HGC Businessclub 2 – Google Drive

Deze dag is weer uitstekend verlopen mede door de inzet van ons BC-team:  Joost, Rob, Carinda,  Marijke, Simon en John.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]