Nieuws

Valentijnswedstrijd 14 februari 2023

20 februari 2023

Voor de dameswedstrijd op Valentijnsdag werd aan de deelnemers gevraagd een partner uit te nodigen. Deze wedstrijd speelde ik met margreet Berkhout.

Helaas had het ‘s nachts gevroren waardoor we op wintergreens moesten spelen en waren handicarts niet toegestaan zodat een aantal dames helaas niet de baan in konden.                                       Als unicum tijdens deze damesochtend speelden er 5 heren mee die als partner waren uitgenodigd.

Om 10 uur was de all-tee start.

Na ruim 2 uur spelen waren we allemaal weer terug in het clubhuis. In het restaurant werden we getrakteerd op een drankje, een kop heerlijke erwten- of tomatensoep en een snee roggebrood.

Toen de uitslag bekend gemaakt werd, bleken Margreet en ik de winnaars te zijn. Een aangename verrassing voor ons.

Graag wil ik de wedstrijdcommissie bedanken voor de goede organisatie.

 

Anja Hijnen

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]