Nieuws

Valentijnswedstrijd 14 februari 2023

20 februari 2023

Voor de dameswedstrijd op Valentijnsdag werd aan de deelnemers gevraagd een partner uit te nodigen. Deze wedstrijd speelde ik met margreet Berkhout.

Helaas had het ‘s nachts gevroren waardoor we op wintergreens moesten spelen en waren handicarts niet toegestaan zodat een aantal dames helaas niet de baan in konden.                                       Als unicum tijdens deze damesochtend speelden er 5 heren mee die als partner waren uitgenodigd.

Om 10 uur was de all-tee start.

Na ruim 2 uur spelen waren we allemaal weer terug in het clubhuis. In het restaurant werden we getrakteerd op een drankje, een kop heerlijke erwten- of tomatensoep en een snee roggebrood.

Toen de uitslag bekend gemaakt werd, bleken Margreet en ik de winnaars te zijn. Een aangename verrassing voor ons.

Graag wil ik de wedstrijdcommissie bedanken voor de goede organisatie.

 

Anja Hijnen

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]