Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren op de fairways herinnerden daar nog aan! Er stonden mooie prijzen te wachten op de winnaars. Ronald de Vries van The Spirit of Wine had gezorgd voor feestelijke pakketten met wijnen ėn een cadeaubon).
Er waren prijzen voor de neary’s op hole 5, 8, 13 en 16. En voor de beste resultaten van beste drie heren en de beste drie dames.

De uitslag van de speciale verrichtingen:

neary hole 5: Joke Wegewijs
neary hole 8: Jetty de Wit
neary hole 13: Bob Gerritse
neary hole 16: Alex Been

De uitslag over 18 holes bij de dames:

  1. Britt Spaan: 36 punten
  2. Thew Khanthonghoa: 35 punten
  3. Jetty de Wit: 34 punten

De uitslag over 18 holes bij de heren:

  1. Henk Hildering: 38 punten
  2. Aydin Kumas: 36 punten
  3. Henk Wanst: 35 punten

Henk Hildering mocht door zijn uitslag van 38 punten de maandbeker uit handen van Nicoline van Driel in ontvangst nemen. Hij mag zijn auto in de maand augustus op de Maandbeker parkeerplaats parkeren.

Wilt u alle foto’s bekijken, die John de Graaf heeft gemaakt? Klik dan op onderstaande link.

https://drive.google.com/drive/folders/1ELXNyldlHA_aidOOIrIXwXzE5-0dE1ft?usp=sharing

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]

Nieuws

PAR3 Fairway golftravel maandagavond inloop 2024

1 juli 2024

Een heerlijk avondje golf. De vakantieperiode is echt van start en dat zien we ook tijdens de maandagavond inloop. Het deelnemersveld is iets kleiner dan gebruikelijk. Weliswaar kleiner, maar zeker niet minder fanatiek! Voorzien van extra water, werd onder zomerse omstandigheden aangevangen met de maandagavond inloop. Onderweg leken sommigen toch wat moeite met de warmte […]