Bridge Heemskerkse golfclub

Nieuws

Verslag tweede bridgeavond 5 november 2021

10 november 2021

Na enkele hobbels te hebben genomen; gesloten toegangshek, QR-check en een oppeppende koffie kon het spel beginnen. De wedstrijdleider Ben verzocht de spelers ditmaal goed op de tijd te letten en het laatste spel niet te spelen als de tijd om was.

Helaas ging dat soms niet helemaal goed. Een extra aandachtspunt voor de volgende keer misschien :)?

Vanwege corona waren wederom de lijnen keurig van elkaar gescheiden, zodat de looproutes beperkt waren. Er kwam een mooie strijd opgang, zeker nadat bekend was geworden dat o.a. 1/5 loten voor de Staatsloterij bij de prijzen viel te winnen.

  • Uiteindelijk was het verschil in de A-lijn duidelijk; het paar Donald Lupescu en Sonja Morel eindigde fier bovenaan met 64,17%.
  • In de B-lijn was het verschil iets minder en waren Mieke Hendrix en Ank Westen de winnaars met 61,50%.
  • In de C-lijn waren de verschillen minder groot en gingen Ana en Frans van de Berg er met de hoofdprijs vandoor (58,33%).

Al met al een prima bridgeavond, waarbij iedereen zonder problemen het complex kon verlaten.

Tot de volgende keer.

Groet Kick Vergers, secretaris

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]