Bridge Heemskerkse golfclub

Nieuws

Verslag tweede bridgeavond 5 november 2021

10 november 2021

Na enkele hobbels te hebben genomen; gesloten toegangshek, QR-check en een oppeppende koffie kon het spel beginnen. De wedstrijdleider Ben verzocht de spelers ditmaal goed op de tijd te letten en het laatste spel niet te spelen als de tijd om was.

Helaas ging dat soms niet helemaal goed. Een extra aandachtspunt voor de volgende keer misschien :)?

Vanwege corona waren wederom de lijnen keurig van elkaar gescheiden, zodat de looproutes beperkt waren. Er kwam een mooie strijd opgang, zeker nadat bekend was geworden dat o.a. 1/5 loten voor de Staatsloterij bij de prijzen viel te winnen.

  • Uiteindelijk was het verschil in de A-lijn duidelijk; het paar Donald Lupescu en Sonja Morel eindigde fier bovenaan met 64,17%.
  • In de B-lijn was het verschil iets minder en waren Mieke Hendrix en Ank Westen de winnaars met 61,50%.
  • In de C-lijn waren de verschillen minder groot en gingen Ana en Frans van de Berg er met de hoofdprijs vandoor (58,33%).

Al met al een prima bridgeavond, waarbij iedereen zonder problemen het complex kon verlaten.

Tot de volgende keer.

Groet Kick Vergers, secretaris

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]